Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Kopecki i Grzybowska dołączają do Hypermedia

Do HUBu technologicznego Hypermedia (należącego do grupy Dentsu Aegis Network Polska) w grudniu dołączyli: Damian Kopecki, jako Brand Commerce Manager oraz Jagoda Grzybowska w roli Brand Commerce Executive.
O autorze
1 min czytania 2015-12-07

Kopecki i Grzybowska w Hypermediach dołączają do zespołu Brand Commerce, który odpowiedzialny jest za tworzenie i realizację kompleksowych strategii i rozwiązań biznesowych klientów Hypermedia oraz grupy, w oparciu o dane konsumenckie, procesy komunikacji bezpośredniej z klientem oraz narzędzia eCRM.

Damian na nowym stanowisku zajmie się rozwojem oferty konsultingowej. Kompetencje, które posiadł w trakcie swojej kariery wpisują się w świat Brand Commerce, w którym klienci poszukują strategicznego doradztwa biznesowego.

Damian Kopecki spędził 6 lat za granicą studiując w Anglii, Hiszpanii, Niemczech, Norwegii i Rosji. Damian swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w działach marketingu Warner Bros España i Danone Polska oraz The Boston Consulting Group. Damian przez ponad 6 lat przebywał poza granicami kraju zdobywając wykształcenie w takich placówkach jak m.in. Uniwersytet w Petersburgu, Norweska Szkołą Ekonomii czy Uniwersytet w Hertforshire.

Jagoda Grzybowska w Hypermedia zajmie się wsparciem zespołu Brand Commerce w przygotowaniu m.in. analiz, badań oferty eCommerce klientów oraz strategicznych raportów. Przez ostatni rok Jagoda związana była z Samsung Electronics Polska, gdzie wspierała pracę działu eCommerce oraz CRM.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj