Kreatywne rozdanie nagród 20. edycji Young Creatives Cannes 2020

Nowe czasy wymagają nowego, adekwatnego do sytuacji oraz odbiorców podejścia. Nieszablonowa ekipa newonce.radio oraz organizatorzy Young Creatives połączyli siły, po to by 15 maja o godz. 20:00 przeprowadzić rozdanie nagród jubileuszowej edycji konkursu na antenie radiostacji.
O autorze
1 min czytania 2020-05-08

Audycję poprowadzi Bartek Czarkowski, oraz Kuba Sagan członek zarządu Klubu Twórców Reklamy. Panowie będą rozmawiać o wynikach siedmiu konkursowych kategorii. Nie zabraknie także emocji, ponieważ rozmówcy zadzwonią̨ na żywo do zwycięzców i na antenie pogratulują finału. Audycji będzie można posłuchać 15 maja od godziny 20:00 w aplikacji i na stronie newonce.radio oraz w formie livestream’a ze studia na fanpage’u Klubu Twórców Reklamy.

Young Creatives Cannes to konkurs kierowany do młodych pracowników branży komunikacji marketingowej. Podobnie jak w poprzednich latach młodzi kreatywni mierzyli się z prawdziwymi briefami oraz oceną pracy branżowych ekspertów w siedmiu kategoriach — Print, Design, Film, Digital, PR, Media oraz Clients. Oprócz platformy wymiany doświadczeń́ oraz prezentacji młodych talentów, konkurs stanowi także polskie eliminacje do międzynarodowych finałów (Young Lions Competition) oraz daje możliwość wygrania wyjazdu na największy festiwal kreatywności — Cannes Lions.