Książka „Jak pozyskiwać klientów” już w sprzedaży

O autorze
2 min czytania 2020-12-17

Książka „Jak pozyskiwać klientów” jest praktycznym przewodnikiem pomagającym wdrożyć nowe metody pozyskiwania klientów. Podręcznik to zestaw zadań oraz ćwiczeń, które w 21 dni pomagają odzyskać kontrolę nad wynikami sprzedaży.

Wiedza, która została zawarta w książce, pozwoli czytelnikowi podnieść standardy swojego życia. Autorzy zawarli w niej wskazówki, które pokażą jak w etyczny i skuteczny sposób mieć wpływ na wyniki finansowe.

Spisane w niej zasady i taktyki prowadzą do osiągnięcia szybkich, a jednocześnie wysokich rezultatów sprzedaży.

Autorzy skupili się na przekazaniu dobrych praktyk, które wypracowali podczas prowadzenia swoich biznesów. „Jak pozyskiwać klientów” zawiera doświadczenia zebrane w trakcie budowania Wolves Summit, See Bloggers, Evenea, Sales Gate, Incredbots.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który dopiero zaczyna swoją przygodę w biznesie, przedsiębiorcą, który ma problemy finansowe, sprzedawcą, który chce mieć stabilne zyski, czy prowadzisz biznes, w którym chcesz zwiększyć skuteczność sprzedaży, to ten podręcznik jest dla Ciebie. Dzięki książce dowiesz się jak skutecznie pozyskiwać klientów, a także jak pozytywnie wpłynąć na rozwój swojego biznesu.

Książkę zamówisz na stronie www.jakpozyskiwacklientow.pl

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Fragment książki

1. Jak wykorzystać przewodnik, aby w ciągu miesiąca wskazane taktyki przyniosły rezultaty?

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Przewodnik został zaplanowany w taki sposób, abyś przez najbliższe 21 dni przeznaczył codziennie od 60 do 120 minut na opracowanie poszczególnych części, które dadzą ci możliwość pozyskania nowych klientów, diametralnie zmieniając swoją skuteczność.

Celem przewodnika jest pomóc ci w ciągu miesiąca wdrożyć nowe metody pozyskiwania klienta, jak również zwiększyć skuteczność tych, które już stosujesz. Traktuj ten przewodnik jak zeszyt ćwiczeń z wytłumaczonymi zasadami, które pozwolą ci bardzo szybko wdrożyć poszczególne taktyki w działanie. Sekcje mają przypisane dni tak, abyś wiedział którego dnia, na czym się skupić.

Każda sekcja zawiera również ćwiczenia do wykonania. Zaczynamy od przekonań i celów, ponieważ przekonania są czymś, co najczęściej ogranicza przedsiębiorców w osiągnięciu rezultatów sprzedaży, nawet jeżeli jesteśmy wyposażeni w taktyki, które fenomenalnie działają.

Natomiast cele są jak paliwo, które motywuje do działania i wdrożenia tych taktyk w życie. Dlatego też koniecznie rozpocznij od tych sekcji zaplanowanych na dzień pierwszy i drugi, zanim przejdziesz do taktyk, które są techniczną częścią doprowadzenia do rozmowy, którą jest analiza potrzeb.

Abyś był systematyczny, zarezerwuj od razu przez najbliższe 21 dni czas w kalendarzu na przeczytanie zasad i wykonanie ćwiczenia Jeśli nie chcesz wykonywać ćwiczeń w weekendy, zaplanuj pracę w dni robocze. Najważniejsze jest, abyś wykonywał ćwiczenia codziennie i nie odkładał tego w czasie.

Dzięki temu faktycznie będziesz miał efekty już w pierwszym miesiącu. Taktyki, które znajdziesz poniżej, pozwoliły mi w ciągu pierwszych 7 tygodni działania nowej marki, jaką była marka Wolves Summit pozyskać 1300 klientów z 26 rynków. Ponadto pozwoliły nam zbudować markę See Bloggers z ponad 100-milionowymi zasięgami online i podwajać obroty rokrocznie.

Drogi czytelniku oddaję w Twoje ręce podręcznik, który zawiera know-how, który w ciągu 5 lat pozwolił nam 2-krotnie zająć miejsce lidera na rynku, sprzedawać usługi od kilku do kilkuset tysięcy złotych. Produkty takie jak: wydarzenia, edukacja, jak również oprogramowanie zarówno dedykowane, jak i w modelu SaaS. Dzięki temu czym się z tobą dzielę w tym przewodniku każda marka, którą budujemy, jest dochodowa od pierwszego miesiąca.

Koniecznie wykorzystaj tę szansę, którą teraz masz i pamiętaj o swoich celach za każdym razem, kiedy będziesz sobie myślał: odłożę to na później. Czy naprawdę chcesz odkładać swoje cele na później? Jeśli będziesz pamiętał, co chcesz zrealizować dla siebie i jak to wpłynie na twoje życie, będziesz miał motywację, aby to wszystko wdrożyć. Zrobisz to raz, a następnie będziesz miał gigantyczne efekty tydzień w tydzień, miesiąc w miesiąc, rok w rok, systematycznie podnosząc swój standard życia i pomagając swoim klientom.

Jednocześnie chcę ci podziękować za czas, który chcesz poświęcić dla siebie i już na starcie pogratulować decyzji, którą podejmujesz.

Do dzieła!

#oneofthewolfpack