Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

„Książka w podróży” – PKP Intercity i Publio.pl namawiają do czytania

Od połowy września br. pasażerowie PKP Intercity mogą korzystać z darmowych e-booków oraz dużych zniżek na zakup książek dzięki akcji „Książka w podróży".
O autorze
1 min czytania 2015-09-16

Wspólna inicjatywa PKP Intercity, Publio.pl i Matras Księgarnie oraz biblioteki internetowej Wolne Lektury, przy wsparciu merytorycznym Instytutu Książki, promuje czytanie – doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu w pociągu.

Partnerzy akcji wierzą, że czytanie książek czyni nas ciekawymi świata i szczęśliwszymi. Dlatego proponują, by chwile spędzane w podróży poświęcić na eksplorowanie nieznanych krain i dialog z literackimi bohaterami. Wśród proponowanych lektur znalazły się zarówno gorące nowości, jak i nieśmiertelna klasyka.

W ramach akcji „Książka w podróży” we wszystkich pociągach PKP Intercity i na większości dworców powstały wizualne biblioteki – specjalne plakaty prezentujące okładki najciekawszych książek dostępnych w ramach akcji. Wystarczy zeskanować kod QR lub wpisać do wyszukiwarki internetowej adres umieszczony przy okładce, aby cieszyć się lekturą fragmentów książek lub całych utworów. Książki można czytać na dowolnym urządzeniu (smartfonie, tablecie, komputerze) i bez połączenia z internetem – poza krótkim momentem, gdy tekst jest pobierany. Pasażerowie PKP Intercity mogą obecnie wybierać spośród 27 e-booków – 9 pełnych wydań i 18 obszernych fragmentów książek. W bibliotece są np. „Mała księżniczka” autorstwa Francesa Hodgsona Burnetta, „Lód” Jacka Dukaja, „Drach” Szczepana Twardocha i „Pies Baskervilleów” Arthura Conana Doyle’a. Tytuły będą się zmieniać co kilka miesięcy.

Dodatkowo czytelnicy, którzy doceniają zalety e-booków, mogą skorzystać ze specjalnej zniżki na zakup cyfrowych książek z oferty Publio.pl. Każdy bilet PKP Intercity upoważnia do 25% rabatu w księgarni internetowej – wystarczy podczas zamawiania wybranego e-booka wpisać numer biletu. Wyjątkiem są podręczniki szkolne oraz wydawnictwa albumowe.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Z kolei czytelnikom przywiązanym do drukowanych książek organizatorzy akcji proponują zakupy z 25% rabatem w niemal 180 księgarniach Matras w całej Polsce i w księgarni internetowej matras.pl.

Na dworcach kolejowych zainstalowano także stoiska bookcrossingowe, dzięki którym czytelnicy będą wymieniać się przeczytanymi książkami. Zainteresowani mogą wybrać dla siebie lekturę w Biurach Dworca czynnych codziennie w godz. 7.00-21.00 – nie ponoszą za to żadnych opłat, powinni jedynie przeczytany tytuł przekazać dalej innemu podróżującemu lub zwrócić na regał bookcrossingowy. Regały takie znajdują się na dworcach: Warszawa Centralna i Wschodnia, Wrocław Główny, Poznań Główny, Katowice, Kraków Główny, Gdynia Główna lub Gdańsk Główny.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Patronem merytorycznym akcji „Książka w podróży” jest Instytut Książki.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Więcej informacji dostępnych jest na stronie.