Kultowy samochód z serialu „Knight Rider” na aukcji Mastercard dla WOŚP

Mastercard już ósmy rok z rzędu angażuje się w Finał WOŚP, którego 28. edycja odbędzie się 12 stycznia 2020 r. Podobnie jak rok temu firma oraz Bracia Collins przygotowali niespodziankę dla fanów motoryzacji. W ramach aukcji Allegro dla WOŚP można wylicytować samochód KITT z serialu „Knight Rider”.
O autorze
1 min czytania 2019-12-11

Podczas ubiegłorocznego Finału WOŚP zlicytowany został legendarny Rolls-Royce, model Silver Shadow, który osiągnął cenę 211 211 zł i został najdrożej wylicytowanym przedmiotem w ramach aukcji na Allegro dla WOŚP rok temu. W tym roku w ręce Braci Collins trafiło auto świetnie znane z serialu „Knight Rider”. To bohater, który był, i dla fanów serialu wciąż jest, symbolem walki o słuszną sprawę. Najbardziej znany na świecie czarny Pontiac Trans Am z 1983 r. pochwalić się może silnikiem V8 o pojemności 5 litrów, dzięki któremu do setki przyspiesza w 15,5 sekundy. Jego zaawansowana jak na tamte czasy technologia, osiągi i gadżety składały się na idealnego towarzysza w walce o dobro. W tej samej roli KITT występuje też w tegorocznej aukcji.

– Kultowy KITT pomagał bohaterowi kultowego serialu, a teraz pomoże Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy po raz 28. zrealizować cel zbiórki, którym jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Bądźcie razem z nami podczas Finału 12 stycznia. Wspólnie zagramy pod hasłem „Wiatr w żagle!” – komentuje Jurek Owsiak.

Aukcja ruszyła 5 grudnia i będzie trwała do 31 stycznia 2020 r., a całkowity dochód z licytacji wesprze konto Fundacji WOŚP. Dodatkowym, niezwykłym prezentem dla nowego właściciela samochodu będzie oryginalny podpis Davida Hasselhoffa, serialowego Michaela Knighta, złożony na desce rozdzielczej auta.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Aukcja samochodu z serialu „Knight Rider” i organizowana na Twitterze akcja #MastercardGraZWOŚP to dwie inicjatywy Mastercard bezpośrednio wspierające zbiórkę funduszy do puszek WOŚP. Firma organizuje również szereg działań wspomagających wolontariuszy Orkiestry, takich jak eSkarbonki, dedykowana im platforma iWolontariusz i kreator stron internetowych eSztab. Jak co roku Mastercard będzie też sponsorem Światełka do Nieba.

 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Licytacja jest dostępna na stronie Allegro

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się