Laboratorium Medyczne Synevo razem z Nieagencją

Laboratorium Medyczne Synevo to sieć laboratoriów medycznych obecnych na wielu rynkach Europy. Aktualnie coraz bardziej widoczna w sieci dzięki wdrażanej transformacji cyfrowej. Właśnie w tym obszarze rozpoczęła współpracę z Nieagencją.
O autorze
1 min czytania 2020-04-20

Działania związane z rozwojem kanału e-commerce trwają w Synevo już od dłuższego czasu. Firma stale rozwija produkty, które umożliwiają wykonywanie badań w domu, 

– Od pewnego czasu wprowadzaliśmy innowacje polegające m.in. na tym, że klient wykonując niektóre badania, nie musi iść do fizycznego punktu pobrań. Dzięki kurierowi oraz jasnym instrukcjom dołączonym do zestawu – Laboratorium przychodzi do niego do domu. Skutecznie wdrożyliśmy również odpowiednie systemy, które umożliwiają aktualnie zakup badań przez internet. Również badania, których nie można wykonać w domu (np. badania krwi) można zamawiać online – co skraca czas spędzany przez pacjenta w placówce Synevo. Te działania procentują dziś: gdy sytuacja stawia przed nami wyzwania związane z pandemią, potrafimy na nie skutecznie reagować – mówi Bartosz Skłodowski, kierownik marketingu Synevo sp. z o.o..

Współpraca z Nieagencją obejmuje m.in. rozwój segmentu e-commerce, szczególnie w zakresie kampanii performance. Efekty działań są widoczne już po kilku tygodniach współpracy.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj