Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Łaciate zawsze w domu w kampanii Mlekpolu i Leo Burnett Warszawa

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol w Grajewie i Agencja Leo Burnett Warszawa przygotowały wielokanałową kampanię promującą mleko Łaciate, która będzie obecna w digitalu, social mediach, telewizji oraz nośnikach OOH.
O autorze
1 min czytania 2019-10-15

To pierwsza kampania przygotowana przez agencję dla Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie po wygraniu przetargu na długoterminową obsługę strategiczno-kreatywną. Kampania ma charakter wizerunkowy i zachęca do sięgania po mleko Łaciate

– Najnowsze działania dla marki Łaciate oparliśmy na dwóch filarach. Z jednej strony w naszej kampanii opowiadamy o tym jaka jest marka Łaciate: naturalna, swojska, bliska domu i natury, a z drugiej w mediach społecznościowych inspirujemy do przygotowywania dobrze nam znanych potraw mlecznych i odkrywania nowych – powiedziała Agnieszka Szymków, account director w agencji Leo Burnett Warszawa.

Na potrzeby kampanii agencja przygotowała spot telewizyjny w wersji 30 i 15 sekundowej. Ich emisję zaplanowano w kanałach, także tematycznych, należących do stacji TVP, POLSAT i TVN. Działania promujące Łaciate będą prowadzone na Facebooku i w popularnych serwisach internetowych takich, jak: Noizz Food, Interia, Blix oraz nośnikach OOH. W ramach całego przedsięwzięcia agencja Leo Burnett przygotowuje także nową stronę internetową marki.

W dotychczasowym dorobku agencji znajdują się kampanie zrealizowane dla mleka Łaciate oraz Serków Łaciatych. Oba projekty zrealizowano jesienią 2016 r.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj