Lasocki prezentuje: Mama Mam

Wszystko zaczyna się od mamy. Przyjaciółka, motywatorka, opoka, nauczycielka, trenerka i najlepszy doradca. Inspiruje i daje siłę. Marka Lasocki obecna w CCC dziękuje wszystkim mamom bez wyjątku – to z myślą o nich powstała akcja: Mama Mam!
O autorze
1 min czytania 2020-06-01

Specjalnie z okazji Dnia Matki powstał edytorial prezentujący kolekcję Lasocki (zarówno tę dla kobiet, jak i tę dla dzieci: Lasocki Kids i Lasocki Young). Przepełnione najpiękniejszymi emocjami zdjęcia idealnie podkreślają modową esencję marki Lasocki. Komfortowe czółenka, wygodne sandały, minimalistyczne baleriny i eleganckie półbuty – to podstawa kolekcji Lasocki, w której królują czerwienie, beże, brązy, biele i czernie. Bardziej odważnym projektanci marki proponują odcienie metaliczne, wzory zwierzęce i ażurowe wycięcia. Wszystko wykonane oczywiście z najwyższej jakości skóry, z dbałością o najdrobniejsze nawet detale.

Do akcji Mama Mam CCC zaprosiło uznane stylistki: Martę Siniło, Maję Naskrętską i Darię Biedrzycką, które w krótkich filmikach opowiedziały o macierzyństwie i o swoich dzieciach. Nie mogło zabraknąć ambasadorki marki Lasocki, czyli aktorki Małgorzaty Kożuchowskiej, która w specjalnie nagranym wideo złożyła życzenia wszystkim Mamom.

Ale to jeszcze nie wszystko! 26 maja br. w warszawskim salonie CCC przy ulicy Marszałkowskiej 104 marka miała niespodziankę dla wszystkich Mam: we współpracy z Gładki Set Dezajn przygotowano bukieciki kwiatów specjalnie dla nich. Idealnym podsumowaniem akcji był wyjątkowy koncert Sanah, na profilu instagramowym CCC, który zgromadził kilkaset widzów.

Produkty z kolekcji Lasocki są dostępne na www.ccc.eu oraz w sklepach stacjonarnych CCC.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj