Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Dowiedz się, jakie narzędzia pomogą Ci w rozwinięciu strategii sprzedażowej – od tworzenia contentu, aż po moderację – i jakie procesy można zautomatyzować.

WEŹ UDZIAŁ

Leroy Merlin łączy ekologię z ekonomią w projekcie „Robi Klimat”

Leroy Merlin łączy ekologię z ekonomią w projekcie „Robi Klimat”
„Robi Klimat” – takim hasłem Leroy Merlin Polska inauguruje nowe podejście do proponowania klientkom i klientom rozwiązań łączących oszczędności ze zmniejszeniem negatywnego wpływu na środowisko. Projekt ten odpowiada na cztery problemy społeczno-środowiskowe, z jakimi mamy do czynienia w Polsce: uzależnioną od paliw kopalnych produkcję energii, skrajnie nieefektywnie energetycznie budynki, pogarszającą się dostępność wody oraz marnotrawstwo zasobów.
O autorze
1 min czytania 2024-03-14

Projekt „Robi Klimat” Leroy Merlin to odpowiedź na aktualne potrzeby klientów i zarazem potrzebę ochrony środowiska, która spotyka się w nowym podejściu łączącym ekologię z ekonomią. „Robi Klimat” to także parasol komunikacyjny obejmujący cztery grupy rozwiązań-produktów i usług dostępnych w ofercie sklepów. Składają się na niego:

  • produkcja i oszczędzanie prądu
  • produkcja i oszczędzanie ciepła 
  • uzdatnianie i oszczędzanie wody 
  • asortyment pochodzący z odpowiedzialnie zarządzanej produkcji, w tym wytworzonych z surowców pochodzących z recyklingu czy oznaczone uznanymi certyfikatami.

Najważniejszy dla „Robi Klimat” segment Oszczędny Dom koncentruje się na produktach i usługach pozwalających produkować i oszczędzać energię, ciepło, wodę – obejmuje więc zarówno fotowoltaikę (pełnowymiarową czy balkonową), pompy ciepła, rekuperatory, izolację termiczną ścian, drzwi i okien, jak i rozwiązania oszczędzania czy uzdatniania wody.

Pod parasolem komunikacyjnym Robi Klimat znalazły się też produkty wytwarzane w przeważającej części z recyklingu lub posiadające uznane certyfikaty potwierdzające ich odpowiedzialną produkcję czy tzw. parametry środowiskowe. Stanowią one osobną kategorię tzw. positive products.

Zdjęcie główne: materiały prasowe Leroy Merlin Polska

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj