Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Lidl w trosce o seniorów – kasy pierwszeństwa dla wolontariuszy wspierających seniorów

Najnowsze zalecenia rządowe dodatkowo podkreślają jak istotne jest bezpieczeństwo seniorów, którzy w miarę możliwości powinni ograniczyć wychodzenie z domu. Lidl Polska w trosce o ich zdrowie przypomina o funkcjonowaniu kas pierwszeństwa oraz innych udogodnień we wszystkich sklepach sieci.
O autorze
1 min czytania 2020-10-23

Lidl Polska przypomina, że niezmiennie od początku epidemii cały czas we wszystkich sklepach sieci funkcjonują tzw. kasy pierwszeństwa. Są one dedykowane wolontariuszom wspierającym seniorów w dokonywaniu zakupów spożywczych, pracownikom sektora opieki medycznej (lekarzom, pielęgniarkom i pielęgniarzom, ratownikom medycznym) oraz przedstawicielom pozostałych służb (strażakom, policjantom, żołnierzom Wojsk Obrony Terytorialnej czy strażnikom miejskim) niosącym pomoc osobom starszym lub tym przebywającym na kwarantannie.

Zaleca się, aby seniorzy skorzystali z pomocy wolontariuszy w dokonywaniu zakupów spożywczych tak, aby nie narażać się za zakażenie w trakcie wyjścia z domu. Wystarczy, że wolontariusz wspierający seniora będzie miał przy sobie legitymację w trakcie dokonywania zakupów. 

Lidl Polska przygotował także specjalną akcję zachęcającą do pomocy sąsiedzkiej – wystarczy wydrukować, wypełnić i wywiesić plakat w miejscu zamieszkania (np. na klatce schodowej w bloku, na drzwiach wejściowych, czy tablicy informacyjnej) oraz zostać wolontariuszem w swojej okolicy. W ten sposób sieć zachęca do pomocy sąsiedzkiej w najbliższej okolicy. Na tą okazję sieć zaprojektowała specjalny plakat w formacie A4 „Sąsiedzie, potrzebujesz pomocy?”, który można wydrukować na domowej drukarce, uzupełnić i wywiesić w miejscu zamieszkania. Plakat można pobrać na stronie.

Jeżeli seniorzy jednak zdecydują się na samodzielne dokonanie zakupów, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 do 12:00 sklepy Lidl Polska są gotowe aby przyjmować wyłącznie klientów w wieku 60+. Dodatkowo podczas „godzin dla seniorów” Lidl zapewni specjalne promocje cenowe tylko dla nich. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W nadchodzącym tygodniu seniorzy będą mogli skorzystać z kolejnych promocji. Od poniedziałku do środy o połowę taniej będzie można kupić pomarańcze – to smaczne źródło witaminy C, która doskonale wpływa na poprawę naszej odporności. Z kolei w czwartek i piątek, wszystkie konserwy rybne marki Nixe będą w ofercie: drugi artykuł 50 % taniej. 

Godziny dla seniorów funkcjonują we wszystkich sklepach Lidl Polska, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się