LMS zaprasza do udziału w Digital Farm

Projekt DigitalFarm powstał z inicjatywy grupy osób i powiązanych z nimi instytucji wywodzących się ze środowiska otoczenia biznesu w województwie wielkopolskim.
O autorze
0 min czytania 2012-05-18

Projekt skierowany jest do pomysłodawców z branży marketingowej, posiadających pomysł na innowacyjne przedsięwzięcie i chęć rozpoczęcia działalności gospodarczej. Koncentruje się na pomysłach opartych na nowoczesnych metodach marketingowych. Do branży tej kwalifikują się przedsięwzięcia wykorzystujące w sposób niestandardowy dostępną wiedzę i urządzenia marketingowe. Najciekawszymi pomysłami na biznes będą te, które odznaczają się wysoką innowacyjnością i zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Celem projektu jest wybór pomysłów, w których decydującą rolę odgrywa technologia lub innowacyjny model wykorzystania istniejących rozwiązań, gdzie głównym trendem napędzającym rozwój jest konwergencja urządzeń i platform programistycznych.

Ponad to Twórcom projektu zależy na zwiększeniu innowacyjności przedsiębiorstw, wzroście liczby przedsiębiorstw prowadzonych w oparciu o innowacyjne rozwiązania;, zwiększenie roli nauki w rozwoju gospodarczym oraz wzrost konkurencyjności i innowacyjności polskiej gospodarki.

Szczegóły dostępne są na stronie www.lmsinvest.pl

 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj