Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Loteria marki WINIARY w sieci sklepów LIDL

Marka WINIARY (Nestlè Polska) rusza z ogólnopolską loterią w sieci sklepów LIDL pod hasłem „Zakasuj smakiem”.
O autorze
1 min czytania 2021-11-22

Ogólnopolska loteria dotyczy wszystkich produktów marki WINIARY dostępnych w sklepach LIDL. Przyjmowanie zgłoszeń do loterii rozpoczęło się 15 listopada i potrwa do 5 grudnia 2021 roku. 

Aby wziąć udział w loterii należy jednorazowo kupić dowolny produkt marki WINIARY w sklepie LIDL i wysłać SMS pod numer 70916 (koszt SMS 0,62 zł z VAT), w treści wpisując numer z dowodu zakupu. Konsument od razu dowiaduje się czy wygrał jedną z nagród natychmiastowych, którymi są karty prezentowe LIDL o wartości 50 zł, 100 zł lub 200 zł (łącznie 500 kart prezentowych LIDL). Dodatkowo wszystkie zgłoszenia biorą udział w losowaniu nagrody głównej w wysokości 30 000 złotych. Regulamin loterii dostępny jest na stronie uniqueone.pl oraz winiary.pl. Loteria audioteksowa skierowana jest do osób, które ukończyły 18 lat.

Agencja UNIQUE ONE odpowiedzialna jest za koncept kreatywny, organizację i obsługę loterii. Loterię wspierają działania w miejscu sprzedaży oraz w gazetce sieci LIDL a także komunikacja na stronie winiary.pl.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj