Loteria TIGER Energy Drink porywa w świat!

Nie spać! Zwiedzać! Tiger Trip to ogólnopolska loteria, w której trzy razy można zdobyć aż 10 000 zł na energetyczne podróże. Chcesz smakować ognistej kuchni w Meksyku, poczuć się jak antyczny heros w Grecji, a może wyluzować się jak rastaman na Jamajce? TIGER Energy Drink może sfinansować Twoją...
O autorze
1 min czytania 2017-08-03

…podróż. Wygraj i leć, gdzie chcesz!

Swoją wielką wyprawę z Tygrysem trzeba zacząć od zwykłej wycieczki do dowolnego sklepu po puszkę ulubionego TIGERA! Mechanizm akcji Tiger Trip jest wyjątkowo prosty, a nagrody – robią wrażenie!

Wystarczy kupić ulubiony wariant napoju TIGER Energy Drink i zachować paragon, który należy zarejestrować na stronie www.tigertrip.pl. Co tydzień można wygrać zapas energii – zestaw napojów Tiger, a w trzech losowaniach w ciągu trwania promocji – po 10 000 zł! Tiger zachęca, by tę okrągłą sumę wydać na szaloną podróż – w dowolne miejsce na świecie! Ale to każdy zwycięzca sam zdecyduje, jak ją wyda.

Promocja Tiger Trip uzyska silne wsparcie marketingowe w mediach i w punktach sprzedaży, ale to nie wszystko! O akcji w oryginalny sposób informują też specjalne opakowania TIGERA. Na sklepowych półkach pojawiła się już limitowana, unikalna seria puszek z grafikami przestawiającymi Tygrysa w 12 różnych, turystycznych wersjach – od TIGERA Wikinga, przez TIGERA Karatekę, aż po TIGERA na Dzikim Zachodzie. Ty też chcesz szaleć jak Tygrys na Karaibach, albo tańczyć podczas brazylijskiego karnawału w Rio? Weź udział w wielkiej loterii i leć tam, gdzie chcesz!

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Czas trwania akcji: 1 sierpnia – 30 listopada 2017 r.
Agencja odpowiedzialna za obsługę akcji: Smolar Agencja Promocyjno – Reklamowa
Więcej informacji na stronie: www.tigertrip.pl

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się