Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

LoveBrands Relations z kampanią „Czy cena czyni cuda w przetargach publicznych?” dla ZIPSEE „Cyfrowa Polska”

Jesienią br. organizacja branży RTV i IT, czyli ZIPSEE „Cyfrowa Polska”, rusza z nową kampanią edukacyjną pod hasłem „Czy cena czyni cuda w przetargach publicznych?”.
O autorze
2 min czytania 2016-10-19

Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na najnowsze zmiany w przepisach o zamówieniach publicznych, które w przetargach publicznych narzucają obowiązek większego uwzględniania kryteriów pozacenowych. W ramach projektu eksperci wyjaśnią na jakie obiektywne kryteria warto zwrócić uwagę, by nie wpaść w pułapkę „niskiej ceny”, która często przekłada się na gorszą jakość produktów. LoveBrands Relations odpowiada za strategię dla tej kampanii oraz za bieżące doradztwo. Stworzy także platformę edukacyjną dedykowaną decydentom ds. zakupów z sektora publicznego oraz poprowadzi dla kampanii działania media relations.

ZIPSEE „Cyfrowa Polska”, czyli Związku Importerów i Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Branży RTV i IT to organizacja zrzeszająca największych w tej branży producentów i dystrybutorów m.in. AB, ABC Data, Action, HP,  Canon, Komputronik, LG, Microsoft, Panasonic, Philips, Samsung, Sharp, Sony czy Tech Data. Firmy te łączy fakt, że kładą duży nacisk na jakość swoich produktów i usług, bo zależy im na zaufaniu konsumentów – zarówno tych z sektora B2C, jak i B2B. Dążą do optymalizacji cen, ale wiedzą, że poniżej pewnej ceny nie da się zagwarantować odpowiedniej jakości oraz bezpieczeństwa dla środowiska. 

To dlatego w przetargach publicznych, w których do tej pory rządziła najniższa cena, często przegrywały z firmami oferującymi tańsze, ale też gorsze zamienniki, gorszy serwis pozakupowy czy krótszy okres gwarancji. Decyzje urzędników często wynikały z braku wiedzy na temat tego, na jakie elementy oferty warto zwrócić uwagę, by mieć pewność, że wybrało się ofertę z najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

W dniu 28 lipca 2016 r. weszła w życie nowa ustawa z dnia 22 czerwca 2016 r., na mocy której cena będzie mogła stanowić nie więcej, niż 60 proc. wagi wszystkich kryteriów oceny oferty. To oznacza, że pracownicy spółek skarbu państwa oraz urzędów zobowiązani będą stosować w ocenie kryteria pozacenowe. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Opracowana przez LoveBrands Relations dla ZIPSEE „Cyfrowa Polska” kampania edukacyjno-informacyjna „Czy cena czyni cuda w przetargach publicznych” ma za zadanie uświadomić urzędnikom co oznaczają nowe zmiany w prawie o przetargach publicznych oraz wesprzeć ich wyposażając w odpowiednią wiedzę, jak wdrożyć je w praktyce. W ramach kampanii powstanie strona internetowa, organizowane będą szkolenia i wykłady oraz prowadzone będą działania media relations, za które również odpowiada LoveBrands Relations.

Kampania „Czy cena czyni cuda w przetargach publicznych” to już trzeci obszar współpracy LoveBrands Relations z ZIPSEE „Cyfrowa Polska”. Agencja odpowiada także za działania public affairs w obszarze podatku dochodowego VAT i przestępstw karuzelowych, które zagrażają nie tylko budżetowi państwa, ale także uczciwym przedsiębiorcom. Wspiera również komunikacyjnie ZIPSEE „Cyfrowa Polska” w obszarze opłaty reprograficznej i niejasności związanych z jej redystrybucją do artystów przez organizacje zbiorowego zarządzania .

Słuchaj podcastu NowyMarketing

– Cieszę się, że po raz kolejny możemy współpracować z ZIPSEE „Cyfrowa Polska przy kampanii informacyjno-edukacyjnej. Temat zamówień publicznych jest bardzo ważny z punktu widzenia odpowiedzialnego wydawania państwowych pieniędzy – mówi prezes LoveBrands Relations Dorota Bieniek-Kaska.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się