#lovewoodstock – zostań fanmenagerem Przystanku Woodstock

#lovewoodstock to hasthtag, którym wielu Internautów od kilku tygodni oznacza swoje wpisy. Po raz kolejny, bowiem razem z Brand24, Fundacja WOŚP zaprasza Woodstockowiczów do zostania internetowymi fanmenagerami Najpiękniejszego Festiwalu Świata.
O autorze
1 min czytania 2013-07-02

– Napiszcie na Facebooku, że za nami tęsknicie, zróbcie sobie zdjęcie w woodstockowej koszulce i oznaczcie je na Instagramie albo odliczajcie dni do 1 sierpnia 2013 na Twitterze. Czekamy na Wasze pomysły i, jak zawsze niezawodną, dawkę kreatywności! – zachęcają przedstawiciele Fundacji WOŚP.

Wszystkie wpisy odnajdowane są za pomocą monitoringu internetu Brand24 przy użyciu odpowiednich słów kluczowych. Aby dodatkowo zaktywizować woodstockowiczów i mocniej pokazać Przystanek Woodstock w Internecie Fundacja zachęca do użycia tagów #lovewoodstock i #woodstock2013.

Nagrodą dla pięciu najaktywniejszych jest spotkanie z Jurkiem Owsiakiem podczas 19. Przystanku Woodstock, wycieczka po zapleczu Dużej Sceny, odwiedziny w Centrum Dowodzenia czy Szpitalu Polowym. Cała piątka będzie mogła również wysłuchać jednego z koncertów bezpośrednio na festiwalowej scenie.

Wszystkie wpisy, a także zdjęcia umieszczone na Instagramie, można na bieżąco obserwować na stronie www.oprzystanku.pl Projekt ten jest pierwszym wykorzystaniem na szeroką skalę monitoringu Instragramu przez firmę Brand24.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Przystanek Woodstock to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Organizatorem imprezy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób pragnie podziękować polskiej młodzieży za jej zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP.

Od dziewięciu lat Festiwal organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą (woj. lubuskie). W czasie tegorocznej edycji festiwalu (1,2,3, sierpnia) na 2 scenach zaprezentuje się prawie 60 wykonawców z Polski i wielu krajów na świecie. Swój występ potwierdzili już m.in. Leningrad, Anthrax, Ugly Kid Joe, Emir Kusturica, Farben Lehre, Hunter, Danko Jones, Maria Peszek czy Gooral, który wystąpi z Zespołem Pieśni i Tańca „Mazowsze”.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się