Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

#LubellaŁączy – zgotuj sobie obiad z influencerem

Marka Lubella, należąca do koncernu Maspex, wraz z agencją VMLY&R zachęca do pozostania w domach, jednocześnie ciesząc się smakiem wspólnego gotowania. W projekcie biorą udział najpopularniejsi polscy influencerzy.
O autorze
1 min czytania 2020-05-22

Najnowsza akcja marki ma na celu ukazanie lub przypomnienie konsumentom największych wartości, które płyną z przygotowywania posiłków. Po pierwsze – uświadamia, że gotowanie jest łatwiejsze niż może się wydawać. Po drugie – przypomina sedno posiłków i podkreśla, że jedzenie zawsze smakuje lepiej, gdy gotujemy je z bliskimi dla nas osobami. Pielęgnowanie tej wartości jest niezmiernie istotne w sytuacji panującej od dwóch miesięcy społecznej izolacji.

Gotowanie na ekranie smartfonu

Ogólnoświatowa kwarantanna zmieniła niemal każdą dziedzinę naszego życia. Jedną z najbardziej dotkliwych zmian jest ograniczenie spotkań międzyludzkich. Media społecznościowe stały się w obecnych czasach jeszcze istotniejszym narzędziem w codziennej komunikacji. Najnowsza kampania wykorzystuje narzędzia, jakie dostarcza jedna z najpopularniejszych aplikacji – Instagram. Zaproszeni do projektu influencerzy gotują ulubione dania z użyciem produktów Lubella. Wyjątkowość tej akcji polega na tym, że każdy z nich robi to na żywo na swoim kanale. Jednocześnie przekazują wartości płynące z własnoręcznie przygotowanych posiłków – idealnej formy spędzania wspólnego czasu na odległość.

W kuchni z…

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Do niedawna obiad w towarzystwie ulubionego influencera był luksusem do wylicytowania na aukcji charytatywnej lub wyjątkową nagrodą w konkursie dla nielicznych. Dziś – dzięki pracy Lubelli i agencji VMLY&R – influencerzy zapraszają do swoich kuchni rzeszę swoich obserwatorów i inspirują ich swoimi sposobami na wyjątkowe dania. W gronie domowych kucharzy znalazł się m.in. Jakub Urbaniak – bloger, szerzej znany jako Podziarany Tata, który otworzył kulinarny cykl. Kolejni gospodarze i gospodynie transmisji live to m.in. Edyta Pazura, Lara Gessler, Karolina Gilon, Karol Blowek Gązwa, Ania Starmach, Krzysztof Jankes Jankowski, Damian Kordas oraz Agnieszka Ciocia liestyle Wilczewska.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

200 tysięcy produktów dla dzieci od Lubelli

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Temat najnowszej aktywacji łączy się również z działaniami CSR, które prowadzi marka. Lubella wspiera tych, dla których wspólny posiłek w gronie rodziny to nie element codzienności, a ogromne marzenie. Marka nieustanie monitoruje sytuację w Polsce i stara się pomagać, tym, którzy tej pomocy potrzebują. W Polsce jest bardzo dużo dzieci, które przebywają w różnych placówka opiekuńczo-wychowawczych – domach dziecka, rodzinnych domach dziecka i innych. Takie miejsca potrzebują wsparcia, zwłaszcza podczas tego trudnego czasu. W ramach akcji #LubellaŁączy, firma przekazuje 200 tysięcy produktów dla dzieci z tych placówek. Do potrzebujących trafią makarony, płatki śniadaniowe, mąka i paluszki.

Akcja #LubellaŁączy potrwa do końca maja br.

Za koncepcję kreatywną oraz realizację kampanii odpowiada agencja VMLY&R Poland.