Maciej Orłoś dołącza do Wirtualnej Polski. To jeden z najważniejszych transferów dziennikarskich w polskich mediach

Od listopada br. dziennikarz rozpoczyna pracę w Telewizji WP, której kanał startuje 2-go grudnia. Będzie gospodarzem serwisu informacyjnego #dziejesięnażywo.
O autorze
1 min czytania 2016-11-02

#dziejesięnażywo to przegląd najważniejszych i najświeższych informacji ze świata, z akcentem na sprawy polskie w ujęciu krajowym i lokalnym. Zawsze obiektywnie, niezależnie i rzetelnie przedstawiany prawdziwy obraz wydarzeń.

W moim życiu dzieje się… Po 25-ciu latach przyszedł czas na nowe otwarcie. Telewizja Wirtualnej Polski to dla mnie nowe wyzwanie, ale też inny wymiar wolności, energii, zawodowej inspiracji. Niezwykle ekscytujące połączenie telewizji z możliwościami, jakie dają internet i najnowsze technologie. Mój program będzie przeglądem najważniejszych informacji – krótko, zwięźle i na temat, często z poczuciem humoru… Jeśli brzmi znajomo, to… cóż – ja inaczej nie potrafię;) Do zobaczenia! – powiedział Maciej Orłoś

Maciej Orłoś: dziennikarz, prezenter, aktor. Ma w swoim dorobku między innymi nagrodę SuperWiktora, przyznawaną przez Akademię Telewizyjną za całokształt dokonań, trzy Wiktory i dwie Telekamery, w tym tegoroczną. Przez 25 lat był związany z Telewizją Polską, gdzie od 1991 roku poprowadził blisko trzy tysiące wydań Teleexpressu. Był również gospodarzem wielu imprez i wydarzeń telewizyjnych, m.in. festiwali w Opolu i Sopocie, gali Wiktorów oraz 50-lecia TVP. Oprócz „Teleexpressu” prowadził też cykliczne programy m.in. Oko w oko, A to Polska właśnie, Trochę kultury, 300 procent normy, Nie ma jak Polska i Wielkie Testy. Jest absolwentem PWST. Ma na swoim koncie role w filmach i serialach. Jest również autorem serii książek dla dzieci o przygodach Kuby i Meli.

Już dziś (2.11 / środa) zapraszamy do oglądania:

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj
  • O godzinie 10.00 na stronie głównej WP – pierwszego wywiadu z Maciejem Orłosiem po oficjalnym ogłoszeniu jego transferu do telewizji WP. Rozmowę poprowadzi szef informacji i publicystyki GWP – Tomasz Machała.
  • O godzinie 17.00 wywiadu live na FB portalu WP, w którym Maciej Orłoś odpowie na pytania Internautów

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się


Foto: archiwum WP / 11.16 plan budowy nowego studia telewizji WP