Magdalena Boczarska nową ambasadorką linii Acer Swift

O autorze
1 min czytania 2021-07-21

Magdalena Boczarska, znana polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna – laureatka wielu nagród filmowych – w tym Orła za pierwszoplanową rolę w filmie „Sztuka Kochania”, została nową ambasadorką linii notebooków Swift, która należy do firmy Acer. Współpraca jednej z najlepszych polskich aktorek z firmą będzie przebiegać pod hasłem: „Pierwszoplanowa rola w Twoim życiu”.

Wielokrotnie nagradzana polska aktorka jest nieustannie obecna na małym i wielkim ekranie. Możemy podziwiać ją w wielu polskich serialach i filmach, które cieszą się renomą zarówno na rynku krajowym, jak również europejskim. Nowa ambasadorka firmy Acer jest laureatką nagrody Złote Lwy za najlepszą rolę kobiecą na 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, którą otrzymała za występ w filmie: „Różyczka”. W wolnym czasie aktorka jest bardzo aktywną osobą, regularnie uprawia sport, a dbałość i ciężką pracę nad własną sylwetką – udowodniła wielokrotnie podczas startów w triathlonie.

Magdalena Boczarska to wspaniała polska aktorka, która z pasją realizuje swoje marzenia i każdego dnia dąży do doskonałości. Pewna siebie, niezwykle energiczna, intensywnie angażująca się w każdy projekt – właśnie takie cechy według Jeremiego Rybaka, head of marketing firmy Acer przejawia jej nowa ambasadorka.

Swift jest marką, która idealnie komponuje się z powyższymi cechami. W swojej pracy stawia na lekkość, która pozwala na nieprzerwaną pracę – bez względu na miejsce jej wykonywania. Acer Swift 5 z technologią Intel Evo to urządzenie dla osób pewnych siebie, aktywnych i mobilnych w ciągu dnia – których praca i jej warunki potrafią zmienić się w ułamku sekundy. Właśnie dlatego linia notebooków Swift to idealne rozwiązanie dla Magdaleny Boczarskiej.

– Bardzo cieszy mnie możliwość współpracy z firmą Acer. Linia Swift idealnie wpasowuje się w kanon i styl życia, który preferuję. Ruch, aktywność i energia – na tym zależy mi najbardziej. Z wielką radością oczekuję naszego wspólnego projektu. Zdradzę wszystkim – będzie ciekawie! – wyznaje Magdalena Boczarska.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Motywem przewodnim kampanii Acer Swift i Magdaleny Boczarskiej jest hasło Pierwszoplanowa rola w Twoim życiu, a cały projekt ma sprawić, by przyszłość była przyjemniejszym miejscem do życia niż teraźniejszość.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Współpracę Magdaleny Boczarskiej z marką Swift można obserwować w mediach społecznościowych firmy Acer. Uzupełnią ją także działania digital i komunikacja PR. Firma Acer będzie nieustannie wspierać Magdalenę Boczarską podczas jej projektów aktorskich i na pewno pomoże jej w codziennej pracy.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się