Magdalena Strobel obejmuje stanowisko head of marketing & PR w dentsu Polska i CEE

Od stycznia br. Magdalena Strobel objęła stanowisko head of marketing & PR w dentsu Polska i CEE. Do jej głównych obowiązków należeć będzie przygotowanie i wdrożenie strategii komunikacji grupy dentsu oraz utrzymanie spójności komunikacyjnej w całym regionie CEE.
O autorze
1 min czytania 2022-01-14
Stawiamy na dalszą integrację naszej grupy w ramach struktur w regionie CEE, dlatego potrzebowaliśmy lidera, który wesprze rozwój naszego biznesu i zapewni mu spójność komunikacyjną. Magda ma bogate doświadczenie, doskonale rozumie wartość płynącą z transformacji i digitalizacji, wierzę że wykorzysta w pełni zdobyte doświadczenie – komentuje Sławomir Stępniewski, CEO dentsu Polska i CEE. 

Magdalena Strobel z marketingiem B2C i B2B związana od ponad 20 lat. Przez ostatnie 11 lat pracowała w branży telewizyjnej i zarządzała takimi markami jak Disney, National Geographic i FOX w krajach Europy Środkowej. Wcześniej związana była z firmą Unilever, gdzie zarządzała markami Dove, Timotei, Lipton i Saga. 

Współpraca z ekspertami, nastawienie na zrozumienie potrzeb i motywacji odbiorców są dla mnie siłą napędową do działania. Cenię sobie pracę na wielu płaszczyznach, która stawia przede mną wyzwania i pozwala mi się stale rozwijać. Ponadto wysoka kultura organizacyjna i możliwość rozwoju w różnych innowacyjnych obszarach to wartości, które znalazłam w dentsu, mam nadzieję je rozwijać uczestnicząc w dalszej integracji marki dentsu na arenie międzynarodowej – komentuje Magdalena Strobel, head of marketing & PR dentsu Polska i CEE.

Absolwentka Ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim, menadżerskich studiów podyplomowych na SGH, uczestniczka Professional Postgraduate Diploma in Marketing oraz wyróżniona Certyfikatem DIMAQ Professional.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Do Magdaleny Strobel będzie raportować dwóch managerów w Polsce: Igor Żytka jako corporate communications manager będzie odpowiadał za komunikację wewnętrzną w Polsce i regionie CEE, natomiast Anna Tokarek, dotychczas odpowiedzialna za PR linii biznesowej creative dentsu Polska, będzie odpowiadać za kompleksową komunikację zewnętrzną dentsu w Polsce jako external communications manager. W kolejnych krajach CEE struktury marketingu i komunikacji będą rozwijane i powiększane, analogicznie do Czech i Słowacji, gdzie za PR i komunikację odpowiada Veronika Boraková.

Słuchaj podcastu NowyMarketing