Maja Gawecka z Coca-Cola do Rockon

Do zespołu agencji technologicznej Rockon dołączyła Maja Gawecka, która objęła stanowisko Project Manager.
O autorze
1 min czytania 2017-05-10

W ostatnim czasie Gawecka związana była z Coca-Cola, gdzie pracowała na stanowisku Digital Delivery Manager. Planowała i nadzorowała tworzenie digitalowej mapy biznesu firmy. Pracowała również jako Project Manager w Hypermedia oraz Junior Project Manager w Ogilvy & Mather.

W Rockon Gawecka zajmuje się obsługą projektów dla zagranicznych klientów agencji. Dodatkowo jest zaangażowana w projekt tworzenia nowego systemu CRM dla jednego z kluczowych polskich klientów agencji.

Jestem zadowolony, że dołączyła do nas osoba z takim doświadczeniem. Wierzymy, ze dzięki Mai osiągniemy jeszcze lepszy poziom w obsłudze naszych klientów – komentuje Jan Szarras, CEO & Founder Rockon.

Agencja technologiczna Rockon została stworzona przez zespół specjalistów działających w branży interaktywnej od 2002 roku. Specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań digitalowych, których priorytetem jest precyzyjne wsparcie i realizacja celów biznesowych postawionych przez klientów. Operuje w całym wielokanałowym obszarze digitalu. Opiekuje się i tworzy od podstaw serwisy internetowe, e-commerce, platformy b2b/b2c, systemy wewnętrzne. Klientami firmy są średnie i duże przedsiębiorstwa z Polski oraz Europy (Szwajcarii, Wielkiej Brytanii czy Holandii). Dotychczas agencja współpracowała z takimi markami jak: Sanofi, Diners Club, AIG, Colonnade, Altaterra, Dakea, adblast, Swatch, HBO, Solgar czy Teva.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj