Makłowicz, Young Igi i Margaret spotkali się w drugiej edycji Nowej Bitwy Scrabble

Kiedy Robert Makłowicz będzie kandydował na prezydenta, czy Young Igi rzuci w końcu worki w tłum i czy Margaret ma na sumieniu kebab upokorzenia? Nowa Bitwa Scrabble to projekt, w którym uczestnicy dają się poznać w luźnej atmosferze, a rozgrywkę przeplatają żarty sytuacyjne i zabawne anegdoty.
O autorze
1 min czytania 2021-12-20

Od 16 grudnia na kanale YouTube marki newonce można oglądać drugi odcinek Nowej Bitwy Scrabble. To kolejna odsłona projektu związanego z rebrandingiem kultowej gry planszowej z portfolio Mattel Gry, w którym spotykają się różne osobowości związane ze światem rozrywki.

W drugim odcinku do planszy zasiedli: Małgosia Margaret Jamroży – kolorowa postać polskiej sceny muzycznej – wokalistka, raperka i autorka tekstów, Robert Makłowicz – ikona polskiej popkultury, dziennikarz i krytyk kulinarny, a od niedawna także youtuber oraz Igor Young Igi Ośmiałowski – raper młodego pokolenia, występujący solo i jako 1/3 grupy OIO z milionowymi wyświetleniami na koncie.

Podobnie jak w pierwszej edycji, gimnastyce słownej towarzyszyły rozmaite zadania i pytania. Z materiału widzowie dowiedzą się między innymi, co z ruchankami ma wspólnego język węgierski, gdzie jada się flaczki z ratkami, dlaczego Igi ukradnie płytki z literami Margaret i czy któryś z graczy zdobył więcej punktów niż Kękę, zwycięzca pierwszego odcinka?

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

W ten sposób marka chce po raz kolejny pokazać, że Scrabble to uniwersalna gra, która może być rozrywką dla każdego. Przy planszy spotykają się różne światy, a graczem może zostać każdy – niezależnie od wieku, wykształcenia czy znajomości niuansów językowych.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Kreacją i produkcją zajął się butik kreatywny Coollective, a za wideo i realizację nagrań odpowiada Lemon Sniff. Działania komunikacyjne wspiera grupa mediowa newonce.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się