Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Malwina Kuźmińska awansuje na stanowisko performance expert w Resolution (OMD Group)

Malwina Kuźmińska awansowała na stanowisko performance expert w należącej do OMD Group agencji Resolution, specjalizującej się w działaniach performance. Malwina będzie odgrywała kluczową rolę w planowaniu, realizacji i optymalizacji kampanii efektywnościowych.
O autorze
1 min czytania 2023-07-13

– Malwina znana jest ze swojego zaangażowania, umiejętności efektywnej pracy zespołowej oraz łatwości w tworzeniu skutecznych rekomendacji w dziedzinie performance’u. Bardzo cieszę się z tego awansu i kibicuję jej w osiąganiu dalszych sukcesów, zarówno tych na polu współpracy z klientem, jak i osobistych – komentuje Adam Matwijczyk, head of performance w Resolution (OMD Group).

Na nowym stanowisku Malwina Kuźmińska będzie odpowiadała m.in. za realizację i optymalizację działań performance nastawionych m.in. zwiększenie sprzedaży czy generowanie leadów, dla wszystkich klientów współpracujących z agencją Resolution.

Malwina Kuźmińska z branżą marketingową związana jest od 9 lat, z czego 7 poświęciła obszarowi digital. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowała zarówno po stronie reklamodawcy (Bell), jak i agencji. Realizowała działania dla takich marek jak m.in. Daimler, FedEx, Hankook, SodaStream, Bayer czy Semilac. Jej specjalizacją jest poszukiwanie i wdrożenia innowacyjnych rozwiązań z obszaru performance.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj