Mały Głód powraca w filmowym stylu w najnowszej kampanii marki Danio

Trwa nowa kampania reklamowa serka Danio z portfolio Danone zachęcająca do złapania Małego Głoda, zanim on złapie Ciebie. Kampanie przygotowały agencje VML Poland i Y&R Warsaw. Działania obejmują telewizję, Internet i aktywacje w miejscach sprzedaży.
O autorze
1 min czytania 2016-03-22

Nowa kampania wizerunkowa serka Danio przenosi Małego Głoda w zupełnie nowe środowisko. Tym razem Głód nie atakuje w wygodnym mieszkaniu, ale na ulicach miejskiej dżungli. Na ofiarę upatrzył sobie nie byle kogo, bo dzielną policjantkę, której próbuje przeszkodzić w pełnieniu czynności służbowych.

Wyreżyserowany przez Piotra Janowskiego film to jedna z największych i najbardziej spektakularnych produkcji marki Danio. Za zdjęcia odpowiada operator Łukasz Gutt. Kreację przygotowała agencja Y&R Warsaw. Produkcją reklamy zajął się dom produkcyjny Raymond przy pomocy SouthWest Productions z Lizbony.  

W internetowej odsłonie kampanii na stronie www.danio.com.pl agencja VML Poland przygotowała zabawę, której celem jest aresztowanie Małego Głoda, a po zamknięciu go w komisariacie – stworzenie mu gangsterkiego pseudonimu. Każda ksywka w postaci GIF-a z podobizną aresztowanego bierze udział w konkursie, w którym do wygrania są aparaty Fuji INSTAX oraz power banki w kształcie Małego Głoda. Działania digitalowe obejmują także fan page marki.

Zobacz spot „Pościg”: 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj


Autorem strony www.danio.com.pl oraz mechanizmu gry jest agencja VML Poland, odpowiedzialna również za komunikację w social media. Spot stworzyła agencja Y&R Warsaw, za planowanie i zakup mediów odpowiada Mediacom. Za działania z zakresu shopper marketingu odpowiada LabStore.

 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się