Mapy Google pokazują terminy i lokalizacje tegorocznego Strajku Kobiet

Mapy Google pokazują terminy i lokalizacje tegorocznego Strajku Kobiet
W aplikacji Google Maps pojawiła się nowa mapa stworzona przez internautów, która pokazuje gdzie i kiedy były lub będą zorganizowane protesty w ramach tegorocznego Strajku Kobiet.
O autorze
1 min czytania 2020-10-28

Od kilku dni w całej Polsce, jak i w niektórych europejskich krajach, odbywają się liczne marsze protestacyjne, które są echem wydania przez Trybunał Konstytucyjny orzeczenia mogącego zaostrzyć dotychczas obowiązujące prawo aborcyjne. W tym tygodniu protesty zauważalnie przybrały na sile i udział biorą w nich nawet setki tysiące osób, które nie zgadzają się z decyzją TK.

W związku z ogromną skalą marszów protestacyjnych w aplikacji Google Maps pojawiła się nowa mapa, która została stworzona i jest na bieżąco aktualizowana przez internautów. Pokazuje ona bowiem lokalizacje i daty protestów, które się już odbyły, a także tych, które dopiero będą miały miejsce.

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Na influencerkę znaną jako Fitbadurka spadła fala krytyki po tym, jak opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym przy okazji promocji batona marki Olimp Sport Nutrition, odwołała się do orzeczenia TK zaostrzającego prawo aborcyjne. Firma poinformowała o zerwaniu współpracy z instagramerką.

PS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Portal Spider’s Web opublikował artykuł, którego tytuł, a także adres url bezpośrednio nawiązywał do niedawnego orzeczenia TK mogącego zaostrzyć prawo aborcyjne. Na serwis internetowy spadła fala krytyki.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się