Marcin Kubit wzmacnia Grupę 3S w Warszawie

Marcin Kubit dołączył do Grupy 3S jako dyrektor oddziału w Warszawie. Ten doświadczony menedżer (wcześniej m.in. dyrektor zarządzający SM&C, prezes Mediatel S.A., wiceprezes GTS Energis) zajmie się rozwojem struktur firmy w stolicy i relacjami z kluczowymi Klientami.
O autorze
1 min czytania 2018-02-27

Rozwój oddziału Grupy 3S w Warszawie to jedno z najciekawszych wyzwań na polskim rynku usług telekomunikacyjnych i data center – mówi Marcin Kubit. – To duża przyjemność dołączyć do biznesu tworzonego z pasją od podstaw, a jednocześnie dostawcy chętnie rekomendowanego przez Klientów – dodaje.

Kariera Marcina Kubita od 17 lat związana jest ściśle z rynkiem usług telekomunikacyjnych i Data Center. Marcin budował i rozwijał struktury sprzedaży w Energis Polska, potem w GTS Energis odpowiadał za strategię i budowanie pozycji rynkowej alternatywnego operatora numer jeden. Następnie, jako prezes Mediatel SA, odpowiadał m.in. za zwiększenie wartości spółki (z 30 do 100 mln zł), procesy akwizycyjne i współpracę ze startupami. Ostatnio, jako dyrektor zarządzający SM&C, koncentrował się na zarządzaniu infrastrukturą data center oraz na doradztwie klientom w obszarach strategii, marketingu i sprzedaży.

Oddział 3S w Warszawie mieści się na Annopolu, gdzie znajduje się także jedno z sześciu centrów danych klastra 3S Data Center, uruchomione w marcu 2017 roku. Obiekt ma powierzchnię 1250 m2 i pomieści 385 szaf rack z miejscem dla ponad 18000 serwerów. W obiekcie wykorzystano szereg rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo energetyczne, fizyczne i telekomunikacyjne. Wsparciem dla Klientów są inżynierowie i specjaliści w obszarze w obszarze projektowania i zarządzania infrastrukturą, ciągłością działania i systemami operacyjnymi.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj