Marka Familove i sieć Lidl promują nową linię kosmetyków powstałych z receptury YOPE

Familove to seria kosmetyków, która powstała z zamiłowania do życia rodzinnego. Produkty powstałe z receptur YOPE, skierowane są do świadomych rodziców, którzy dbają nie tylko o swoich bliskich, ale także o planetę. Dodatkowo sprzedaż kosmetyków wesprze Fundację HAPPY KIDS.
O autorze
1 min czytania 2022-07-20

Świadomie, bezpiecznie i wydajnie 

Dla twórców Familove bardzo ważna była także wydajność oraz wygoda stosowania, stąd duże pojemności, które redukują konieczność częstych zakupów. Domownicy mogą korzystać z nich wspólnie, ponieważ kosmetyki Familove są w 100% bezpieczne dla dorosłych oraz dzieci powyżej 3 roku życia.

Charakterystycznie ilustrowane butelki wykonano z plastiku pochodzącego z recyklingu, który nadaje się do ponownego przetworzenia, a dzięki certyfikatowi fundacji VIVA! każdy członek rodziny może być pewny, że produkty Familove są wegańskie i nie naraziły zwierząt na cierpienie.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Kosmetyki Familove są dostępne jedynie w sieci LIDL. W sklepach można znaleźć 3 nowe, rodzinne produkty Familove: najbardziej rodzinne mydło w płynie o zapachu bergamotki, najbardziej rodzinny płyn do kąpieli i żel pod prysznic, który zawiera 98% składników pochodzenia naturalnego oraz alantoinę, a także najbardziej rodzinny szampon, który nadaje się do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju włosów – tych małych i dużych domowników.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Część dochodu ze sprzedaży linii Familove przekazywana jest Fundacji HAPPY KIDS, która opiekuje się ponad 200 dziećmi w domach dziecka.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się