Marketerzy straszą ludzi, czyli przegląd reklam Halloweenowych

Marketerzy straszą ludzi, czyli przegląd reklam Halloweenowych
Walka o klienta trwa cały rok, nawet w Halloween marki nie ustępują i zaskakują nas kreatywnością na tyle, by na długo utrwalić swój wizerunek w naszych głowach.
O autorze
1 min czytania 2017-10-31

Co roku wraz ze zbliżającym się 31 października specjaliści od reklamy zastanawiają się, czym nas jeszcze zaskoczyć: duchami, zombie, wampirami, czy też szarą codziennością. Dlatego zebraliśmy 8 najlepszych wg nas reklam Halloweenowych!

#8

W Hallowen przebierz się kapitana Sandersa. KFC postawiło na prostotę. Stworzyło serię Halloweenową, w której kupić można specjalne kubełki, maski oraz fartuchy kapitana. Kto z Was przebrałby się tak na małą imprezę?

#7

McDonald’s nie raz trafił w samo sendo z wykorzystaniem RTM. Także w Halloween postanowiło nas zaskoczyć. Która kreacja podoba się Wam najbardziej?

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

#6

Ciekawym przykładem promocji RTM, jest Burger King, który w tym roku stworzył akcję, dzięki której przychodząc do restauracji przebrany za klauna, możesz „zjeść, jak król”.

#5

Reklamy mydła zwykle pokazują piękne ciała, zadbane kobiety. Producenci LUX pozwolili sobie na odrobinę szaleństwa i pokazali, że mydło bardzo często może zostać Twoim bohaterem…

#4

Cukierek albo psiku?

#3

Początek tej reklamy może przyprawiać o ciarki i przypominać kolejny spot nawiązujący do klasyki horroru. Jednak wszystko diametralnie się zmienia…

#2

Jeśli nie marzy Ci się Whopper z okazji Halloween, zawsze możesz przebrać się za Lorda Vadera. W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć tej przesłodkiej reklamy!

#1

Trwający blisko minutę nieoficjalny spot Volvo, pokazuje losy mieszkańców małego miasteczka, których spotykają koszmarne historie, kończące się śmiercią. Lekarstwem na złą passę jest marka?

Która akcja jest wg Was najlepsza? A może macie jakieś swoje ulubione? Dajcie znać w komentarzach, bo w przyszłym roku planujemy jeszcze straaaszniejszy przegląd! 😉