Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Marketing Cloud 2013 już 28 maja

Konsumenci zanurzyli się już w te chmury po uszy – a czy marketerzy są gotowi przyjąć nowe zasady gry?
O autorze
2 min czytania 2013-05-10

Marketing Cloud 2013 to pierwsza w Polsce konferencja kompleksowo obrazująca jeden z najważniejszych trendów technologicznych początku dekady: migrację do narzędzi w wirtualnej przestrzeni. Narzędzi, które poprzez swoją mobilność i użyteczność są dostępne w każdym miejscu, w każdym czasie i z dowolnego urządzenia. I dzięki temu doskonale odnajdują się w codziennej pracy MARKETERÓW, odpowiedzialnych za kreację, strategię i analizę efektywności kampanii.

Spotkanie, które odbędzie się 28 maja w Warszawie pod banderą NoNoobs, w całości oparte zostanie na praktycznych prelekcjach ukazujących realne korzyści z wykorzystania nowego modelu rozwiązań i usług, które diametralnie zmieniają środowisko i komfort pracy kreatywnych profesjonalistów na całym świecie. Szczególnie marketerów, bo to właśnie oni stają się jednym z głównych beneficjentów cloudowej rewolucji. „Program Konferencji został stworzony tak, by pokazać, że najistotniejsze obszary działań operacyjnych w marketingu można swobodnie prowadzić z poziomu chmury: targetowanie, analityka, raportowanie, badanie skuteczności, czyli to wszystko co mieści się w katalogu potrzeb marketera – mówi Dariusz Sokołowski, co-founder NoNoobs – Marketing Cloud 2013 jest również pierwszą konferencją z cyklu jednodniowych spotkań, które wprowadzamy w tym roku dotyczących nowoczesnych technologii w służbie biznesu. Kolejne ogłosimy już wkrótce – dodaje” 

Pierwsza część spotkania to szerokie wprowadzeni do pojęcia Cloud Marektingu: benefitów, zagrożeń, bezpieczeństwa, dostępności – wszystkich aspektów, które związane są z chmurą, będącą centrum sterowania w dziale marketingu. W tej materii swoim doświadczeniem podzieli się Rafał Roszak, reprezentujący lidera cloudowych rozwiązań w Polsce: e24cloud.

Krzysztof Beling, brand Manager Frugo, przedstawi opinię jak w jego codziennej pracy postrzegane są wirtualne rozwiązania i czy przejmą pełen pakiet zadań infrastruktury tradycyjnej. Z kolei Artur Banach, z NetSprint, przybliży możliwości, jakie dają wirtualne platformy reklamowe w tworzeniu skutecznej komunikacji marketingowej. By jednak skutecznie pozyskiwać klientów, bazując na ich profilach konsumenckich, należy przestrzegać jasno sprecyzowanych aspektów prawnych dotyczących przetwarzania danych osobowych w przestrzeni wirtualnej. Tematykę tą zobrazuje mec. Dariusz Czuchaj, radca prawny CMS Cameron McKenna. Finał pierwszej części spotkania to wprowadzenie do szerokiego zagadnienia RTB omówionego podczas sesji równoległych: Piotr Prajsnar z Cloud Technologies wyjaśni jak właściwe targetowanie przekłada się na skuteczność kampanii reklamowej. I jak do klienta trafiać idealnie: celując prosto z chmury. Plan drugiej część Konferencji to aż osiem sesji równoległych, prowadzonych przez najlepszych eksperów z branży cloudowych rozwiązań, podczas których zaserwowana zostanie solidna dawka praktycznej wiedzy z zakresu RTB, targetowania behavioralnego, analityki i monitorowania kampanii oraz wykorzystani a technologii cloud w działaniach sprzedażowych. Mocnym punktem tej części będzie moduł przedstawiający wirtualizację działań wobec procesu marketing automation, czyli jak dzięki narzędziom w chmurze uprościć życie marketera i uniezależnić powodzenie działań od czynnika ludzkiego.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Szczegóły

Słuchaj podcastu NowyMarketing