Marta Zalewska dyrektorem ds. relacji z mediami Nest Banku

Marta Zalewska nawiązała współpracę z Nest Bankiem gdzie zajmuje się doradztwem w obszarze media relations, promocją wizerunku Zarządu Nest Banku, zwłaszcza w obszarze związanym z nowymi technologiami, jak również budowania strategii PR.
O autorze
0 min czytania 2023-05-17

Ostatnio związana z Shares, gdzie odpowiadała za komunikację i launch aplikacji w regionie CEE, wcześniej m.in. była rzeczniczką Aion Banku. Marta specjalizuje się w finansach, fintechach i technologiach.

Jest związana z branżą PR od blisko 15 lat. Doświadczenie zdobywała w pracy dla polskich i zagranicznych firm takich jak Citi Handlowy, Carlsberg Group, Tpay czy Novartis. Od lat zajmuje się również strategicznym doradztwem w obszarze PR-u dla spółek technologicznych i fintechów. Jest również wykładowcą na nowopowstałym kierunku Fintech na Akademii Leona Koźmińskiego. Absolwentka kierunku Business Communication na Clark University.

PS Superprzedsiębiorcy pokonują złe koszty w nowej reklamie Nest Banku

Ruszyła kampania reklamowa Nest Banku. To pierwsza odsłona nowej platformy komunikacyjnej, w której Nest Bank pomaga superprzedsiębiorcom w walce ze złymi kosztami.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj