Mateusz Gessler w kolejnej odsłonie kampanii marki Hortex

Wystartowała druga odsłona kampanii Hortex, promująca najnowsze warianty smakowe Warzyw na patelnię.
O autorze
1 min czytania 2019-10-14

Hortex kontynuuje rozpoczętą we wrześniu kampanię. Idea komunikacji bazuje na docenieniu 14 milionów szefów domowych kuchni. To oni codziennie starają się tworzyć pyszne, zdrowe i zróżnicowane posiłki.

W najnowszym spocie pojawia się kolejny bohater, który, dzięki produktom Hortex, w łatwy i szybki sposób przygotuje pyszne danie francuskie. Ponownie zobaczymy także ambasadora marki – Mateusza Gesslera, znanego restauratora i szefa kuchni.

Warzywa na patelnię

Nowa linia mrożonych Warzyw na patelnię Hortex to propozycja, która dzięki wypracowanym recepturom pozwala cieszyć się pysznym posiłkiem w zaledwie 10 minut.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Produkt dostępny jest następujących wariantach smakowych: francuskie, greckie i hiszpańskie.

Za strategię, kreację oraz realizację kampanii odpowiada zespół Opus B. Spot wyprodukowała Papaya Films, reżyserem był Tadeusz Śliwa, postprodukcją zajęło się studio Lunapark. Za przygotowanie strategii, kreacji i całości działań w internecie odpowiada agencja F11. Strategię mediową i zakup mediów offline zapewnił Mediacom, natomiast za zakup mediów online odpowiada agencja Pure Play. Projekty opakowań Warzyw na patelnię stworzyła agencja HiBrands. Mateusza Gesslera reprezentuje na wyłączność agencja Patryk Wolski Management.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się