Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

McDonald’s w wełnianym sweterku. Ruszyła wyjątkowa akcja promująca Burger Drwala

McDonald’s w wełnianym sweterku. Ruszyła wyjątkowa akcja promująca Burger Drwala
To jedyny taki Mak w Polsce. Lokal w Ustroniu został przyozdobiony kolorowymi materiałami, które imitują ogromny wełniany sweter. W ten sposób sieć przygotowuje się na tegoroczną premierę Drwala.
O autorze
1 min czytania 2022-11-22

Na ten moment w roku czeka wielu fanów szybkich dań. W menu restauracji McDonald’s niebawem pojawi się Burger Drwala, który, jak co roku, będzie dostępny zaledwie kilka tygodni. Z tej okazji lokal znajdujący się przy ul. Wiejskiej 1 w Ustroniu w województwie śląskim przybrał wyjątkowy wygląd.

Zdjęcia „Maka w sweterku”, które zadebiutowały na facebookowym profilu miasta, cieszą się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Fotografie pokazują, że budynek został „przyodziany” nie tylko na zewnątrz – nowy, przytulny wygląd zyskały niemal wszystkie elementy wystroju wewnątrz lokalu.

W przygotowania „sweterka” oraz zimowego wystroju zaangażowało się około 50 osób, a prace nad nowym wyglądem budynku trwały łącznie ponad 28 dni.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Okazuje się, że aranżacja powstała nie tylko po to, aby cieszyć oko gości restauracji. Ustroński McDonald’s stał się miejscem nagrań nowej reklamy promującej sezonowe danie. Premiera spotu będzie miała miejsce już dziś, 22 listopada o godz. 10:30.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Z tego live’a dowiesz się, jak zrobić najprzytulniejszą zimę ever. Przyznaj się: cieplutko Ci na samą myśl! – zapowiada sieć McDonald’s.
NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

W tym roku Burger Drwala zawita w restauracjach w środę, 23 listopada, jednak odwiedzający  „najprzytulniejszego Maka” mogą cieszyć się nim nieco wcześniej. Na gości miejscowego lokalu czekają także inne atrakcje.

To naprawdę duże wyróżnienie dla naszej restauracji. Jestem dumny i szczęśliwy, że to właśnie lokal w Ustroniu może cieszyć oko nie tylko mieszkańców, ale również wszystkich turystów. To jedyny taki Mak w Polsce i na świecie, który będzie otwarty dla gości od 21 do 27 listopada, dlatego zachęcam wszystkich do zobaczenia go na żywo. Dodatkowo zdradzę, że już od dzisiaj można w nim zjeść Burgera Drwala, zanim 23 listopada pojawi się w innych restauracjach w Polsce – mówi Andrzej Maziarz, franczyzobiorca McDonald’s, prowadzący restaurację w Ustroniu.

McDonald’s w Polsce od kilku tygodni serwuje również nowość – Spicy Veggie Burger, który pojawił się w autorskim zestawie Ralpha Kaminskiego. Premierze nowego dania towarzyszą dodatkowe działania promocyjne, w tym spot z udziałem artysty czy wirtualne koncerty.

zdjęcia: Facebook/Miasto Ustroń

PS
Popularność Burgera Drwala w Polsce stale rośnie. Niestety rok temu pojawienie się sezonowego dania w menu McDonald’s znacznie wpłynęło na pracę najpopularniejszych dostawców jedzenia, którzy zaniedbali obsługę innych restauracji.