McDonald’s we współpracy z UGG stworzył buty inspirowane Chicken McNuggets

McDonald’s we współpracy z UGG stworzył buty inspirowane Chicken McNuggets
W Australii, gdzie aktualnie panuje teraz zima, McDonald's wpadł na pomysł wypuszczenia nietypowego gadżetu. Ocieplane buty pokochają fani kultowej pozycji z menu tej sieciówki.
O autorze
1 min czytania 2022-09-05

Widzieliśmy już przeróżne produkty, za którymi stoją fastfoodowe sieciówki. Jednak zdecydowanym liderem w kategorii „najdziwniejsze gadżety” jest chyba KFC, które ma na swoim koncie m.in. bukiet ze stripsów, czy metalowy kubełek. Amerykańska marka (we współpracy z Crocs) wyprodukowała nawet kiedyś buty z motywem chrupiących skrzydełek. Premiera tego zaskakującego obuwia odbyła się podczas nowojorskiego tygodnia mody.

Tym razem na podobny pomysł wpadł konkurent KFC, czyli McDonald’s. Fastfoodowy gigant stworzył parę butów nazwanych „Nuggies” – są to typowe ocieplane buty na zimę, z których zasłynęła marka UGG.

Teraz McDonald’s połączył siły z UGG, aby wspólnie stworzyć buty inspirowane Kurczakiem McNuggets. Elementem nawiązującym do potrawy jest kolor, print (w odcieniu panierki) i nietypowa faktura cholewki. Na pięcie znalazła się naszywka potwierdzająca współpracę marek.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Dopełnieniem produktu jest gigantyczne pudełko przypominające pojemnik na sos, w którym „podawane są” Nuggies. Internauci śmieją się, że gadżet jest idealnym potwierdzeniem tego, że McNuggetsy są smaczne nawet  wtedy, gdy są zimne.

Nuggies będą rozdawane za darmo klientom McDonald’s. Oczywiście ich liczba jest mocno limitowana. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się