Mediaplus będzie odpowiedzialne za koordynację działań mediowych offline na polskim rynku dla marki C&A

Agencja Mediaplus (Group One) rozpoczęła współpracę z marką C&A. Spółka będzie odpowiedzialna za koordynację działań mediowych offline na polskim rynku. Współpraca jest wynikiem wygranego przetargu na obsługę budżetu mediowego C&A na 17 europejskich rynkach przez grupę Mediaplus International.
O autorze
1 min czytania 2023-03-02

Za strategię i realizację komunikacji offline z klientami C&A na polskim rynku będzie odpowiadała agencja Mediaplus, jako część grupy Mediaplus International, która pokonując czterech konkurentów, wygrała przetarg na europejską obsługę mediową marki C&A na 17 rynkach.

– Współpraca z C&A, marką z wieloletnią historią, obecną dziś już na 17 rynkach to dla nas możliwość uczestnictwa w procesie kompleksowej transformacji jednej z największych firm odzieżowych w Europie – od stacjonarnego detalisty do sprzedawcy omnichannel, którego celem jest stać się marką nr 1 w branży fashion z konsumentocentrycznym podejściem. W niepewnych czasach sektor ten zmaga się jednocześnie z wieloma wyzwaniami, więc tym bardziej cieszy fakt, że C&A to właśnie nam powierzyło rolę swojego strategicznego partnera biznesowego – komentuje Bartłomiej Kamiński, managing director Mediaplus.

Zespół Mediaplus ma przede wszystkim wnieść swoje całościowe spojrzenie na wszystkie obszary marketingu, daleko wykraczające poza sferę mediów. C&A przechodzi obecnie kompleksową transformację – od stacjonarnego detalisty do sprzedawcy omnichannel. Sklepy marki są modernizowane, a mniejsze salony koncepcyjne zlokalizowane są teraz pośród dużych sklepów odzieżowych. Działania mają na celu uczynienie z C&A „najbardziej zorientowanej na ludzi marki modowej” w Europie. Mediaplus wspiera tę transformację jako strategiczny partner biznesowy. Wszystkie aspekty współpracy i strategii koncentrują się wokół „&”: Store & Web Traffic, Brand & Performance, Online & Offline Media, Global & National – Mediaplus & C&A. Również w tym obszarze istotne znaczenie miały kompetencje w zakresie danych, jakie posiada Mediaplus Realtime.

– Cieszymy się na perspektywę naszej współpracy z Mediaplus – komentuje Richard Haram, head of omni marketing & media management at C&A. – Mediaplus ma niezwykle bogate doświadczenie w dziedzinie mediów w całej Europie, co pomoże przyspieszyć plany rozwoju C&A na całym kontynencie. Spodobało nam się zaangażowanie grupy w sprawy naszej marki i pasja, z jaką podchodzi do czekającej nas ekspansji – dodaje.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Zakres współpracy Mediaplus International obejmuje strategię, planowanie i zakup mediów. Mediaplus (Group One) zajmie się działaniami offline na polskim rynku.

Współpraca jest wynikiem wygranej w przetargu i rozpoczęła się w marcu 2023 roku.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się