Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Mikhail Fediukovich na stanowisku performance marketing lead w KERRIS

Do zespołu KERRIS na stanowisko performance marketing lead dołączył Mikhail Fediukovich. Jego głównymi zadaniami są zarządzanie zespołem performance marketingu, optymalizacja procesów oraz aktywny udział w zdobywaniu i skalowaniu klientów agencji.
O autorze
1 min czytania 2023-10-25

Na swoim stanowisku Mikhail Fediukovich kieruje zespołem performance marketingu, który jest odpowiedzialny za planowanie, tworzenie i zarządzanie wielokanałowymi kampaniami dla klientów agencji KERRIS, takich jak Vistula, Lisner, Magda Butrym, Jan Niezbędny, Oclean i Stock Polska.

Mikhail Fediukovich to specjalista z ponad ośmioletnim doświadczeniem, który łączy umiejętności z zakresu performance marketingu z wyczuciem mediów społecznościowych oraz strategicznym podejściem do kampanii digitalowych.

Swoje doświadczenie zdobył pracując w różnych agencjach digitalowych i sieciach reklamowych, m.in. Tigers, G Partners czy 4822. Realizował projekty dla klientów z różnych branż i na kilkunastu rynkach.

Jest autorem dwóch kursów online poświęconych Google Ads: „Podstawy reklamy w Google Ads” i „Struktura konta Google Ads”. Jest również trenerem prowadzącym szkolenia dla grup otwartych i dedykowanych oraz prelegentem na konferencjach branżowych, takich jak I ❤️ Marketing, Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych czy Tigers United.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj