Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Milka została nowym sponsorem polskiej reprezentacji skoczków narciarskich i rusza z kampanią „Sercem z naszymi”

Milka rozpoczyna strategiczną współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim – jako oficjalny sponsor Polskiej Reprezentacji Skoczków Narciarskich Kadry A. Pod hasłem „Sercem z naszymi” rusza szereg aktywności marki, które pozwolą polskim kibicom być jeszcze bliżej sportowców i dzielić z nimi emocje.
O autorze
2 min czytania 2018-11-19

– Od niemal 25 lat wspieramy gwiazdy sportów zimowych w ich przygotowaniach oraz treningach do największych międzynarodowych zawodów. Do grona tych wybitnych sportowców w tym roku dołączają skoczkowie polskiej kadry, z którymi łączą nas wspólne wartości – autentyczność, pasja do sportu, wzajemne wsparcie oraz duch zespołu i wiara w zwycięstwo. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, bo w Polsce, kraju mistrzów tej dyscypliny, takich jak Adam Małysz i Kamil Stoch, to partnerstwo ma szczególne znaczenie. Dla nas to znacznie więcej niż sponsoring – jak wszyscy Polacy jesteśmy przecież co sezon całym SERCEM Z NASZYMI. Zależało nam, by ta współpraca miała charakter wyjątkowy. Dlatego wspieramy nie tylko dorosłą kadrę, ale też startujemy z inicjatywą wychodzącą daleko w przyszłość: długofalowym Projektem Wspierania Młodych Skoczków, przygotowanym we współpracy z PZN. Wspólnie dołożymy starań, by rozwijać skrzydła naszym przyszłym mistrzom. Tak, by nie tylko dziś, ale i za 10 czy 20 lat Polskę porywała fala wyjątkowych emocji kibicowania i dumy – mówi Janusz Idczak, prezes Mondelez Polska.

Środki przekazane przez markę w ramach oficjalnego sponsoringu zostaną wykorzystane m.in. na zapewnienie kadrze jak najlepszego, zaawansowanego technologicznie sprzętu, w tym np. przeprowadzenie testów nowych kombinezonów, butów czy zapięć dla skoczków polskiej Kadry A.

Dodatkowo Milka zdecydowała się na polskim rynku na krok wyjątkowy: rozszerzenie klasycznego sponsoringu Kadry A o dodatkowy fundusz dedykowany potrzebom najmłodszych skoczków, zjednoczonych w lokalnych klubach, z których wywodzą się przyszłe gwiazdy skoczni.

Długofalowy Projekt Wspierania Młodych Skoczków jest efektem bliskiej współpracy z PZN, który pomógł wskazać Milce kluczowe wyzwania, przed którymi stoją młodzi sportowcy. Pierwsza edycja akcji rozpocznie się wraz z początkiem zimowego sezonu 2018/2019, druga wraz z rozpoczęciem sezonu zimowego w 2019 r. W pierwszej kolejności Milka przekaże klubom dopasowane do potrzeb młodych skoczków kaski narciarskie oraz zapewni im dostęp do profesjonalnych sesji fizjoterapeutycznych. Milka myśli o zainicjowanym projekcie w wymiarze długofalowym, dlatego postanowiła sfinansować także szkolenia dla trenerów młodych skoczków.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

– Wspieramy rozwój młodych sportowców nie tylko tu i teraz. Angażujemy się także w działania, których efekty będziemy mogli zobaczyć dopiero za jakiś czas. Będziemy obserwować czy pojawią się nowe potrzeby klubów sportowych, trenerów. Jesteśmy otwarci na współpracę z PZN. Mamy nadzieję, że już za parę lat będziemy mogli wszyscy kibicować naszym młodym zawodnikom na największych skoczniach świata. Milka jest i będzie „Sercem z naszymi” – zarówno obecnymi, jak i młodymi, przyszłymi mistrzami skoków narciarskich” – mówi Beata Kucejko, dyrektor marketingu Milka, Mondelez Polska.

Wsparcie w ramach zainicjowanego projektu trafi do młodych skoczków z ponad 20 klubów sportowych w Polsce. Profesjonalne sesje fizjoterapeutyczne będą dostępne w dwóch dużych ośrodkach szkoleniowych w Szczyrku i Zakopanem, gdzie korzystać z nich będą mogły także stowarzyszone kluby z regionu. Natomiast planowane szkolenia będą dostępne dla szerokiej kadry trenerskiej młodych skoczków.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Kampania „Sercem z naszymi” w Polsce

Wspólne kibicowanie, wspólne przeżywanie sukcesów, jak i porażek naszych skoczków było inspiracją do stworzenia nowej kampanii „Milka. Sercem z naszymi”. Obok sponsoringu marka zaplanowała w Polsce szereg działań towarzyszących. Dzięki Milce Polacy będą mogli być bliżej skoczków – bliżej niedostępnej dotąd wiedzy o nich, możliwości kontaktu z nimi, towarzyszenia w trakcie zawodów. Wyjątkowe materiały przygotowane we współpracy z Milką na temat przygotowań skoczków polskiej kadry do kolejnych konkursów w Pucharze Świata, ich treningów oraz wyników będzie można znaleźć w prasie jak i w Internecie oraz na stronie www.milka.com.pl.

Dołączenie Milki do grona sponsorów polskiej kadry skoczków narciarskich to dla marki tak duże wydarzenie, że symbol partnerstwa będzie obecny na flagowym produkcie – tabliczce mlecznej czekolady. Z tej okazji powstała nowa szata graficzna czekolady ze skoczkiem narciarskim oraz hasłem „ulubiona czekolada polskich skoczków”. Milka w nowych opakowaniach pojawi się w sprzedaży wraz z rozpoczęciem sezonu skoków. Wizerunek skoczków pojawi się także w nowej kampanii „Milka. Sercem z naszymi” – polskich skoczków będziemy mogli zobaczyć m.in. w reklamach TV i w kanałach online wspierających kampanię.