Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej na Sport.pl – Snapchat w rękach gwiazdy Barcelony i specjalne logo

Z okazji rozpoczynających się już dzisiaj - 15 stycznia br. Mistrzostw Europy w piłce ręcznej zespół Sport.pl przygotował dla swoich czytelników specjalne atrakcje. W aplikacji Snapchat specjalnie dla Sport.pl turniej będzie pokazywał od kulis reprezentant Polski - Kamil Syprzak.
O autorze
1 min czytania 2016-01-18

Na czas mistrzostw zmieni się również logo Sport.pl. 

Kamil Syprzak, brązowy medalista Mistrzostw Świata w piłce ręcznej i zawodnik Barcelony zrelacjonuje w aplikacji Snapchat specjalnie dla Sport.pl przebieg turnieju EHF EURO 2016, rozgrywanego w Polsce w dniach 15-31 stycznia br. Na Snapchacie Sport.pl użytkownicy będą mogli śledzić kulisy spotkań biało-czerwonych i podpowiadać piłkarzowi, co chcieliby zobaczyć, wykorzystując hashtag #sportPLSypie. 

Z zainteresowaniem śledziłem relacje Andrzeja Wrony z siatkarskich kwalifikacji, więc gdy otrzymałem ofertę prowadzenia Snapchata Sport.pl w czasie EURO nie zastanawiałem się długo. Chcę pokazać kibicom, że jesteśmy równie „cool”, jak siatkarze i piłkarze. Oglądajcie moje „snapy”, komentujcie i podpowiadajcie mi w mediach społecznosciowych z hashtagiem #sportPLSypie – mówi Kamil Syprzak.  

Sport.pl już po raz drugi w tym roku daje kibicom możliwość śledzenia dużego turnieju poprzez relacje autorstwa reprezentanta Polski. Wcześniej przebieg siatkarskich kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro relacjonował na Snapchacie Sport.pl siatkarz Andrzej Wrona. W trakcie jego relacji kanał Sport.pl w tej aplikacji zyskał ponad 13 tys. obserwujących i według rankingu Hash.fm jest najpopularniejszą sportową marką wśród polskich użytkowników Snapchata. 

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Na czas turnieju Sport.pl przygotował także specjalne logo z elementami nawiązującymi do piłki ręcznej, aby dodatkowo wspierać polską reprezentację. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing