Mistrzowie Biznesu – nowe wyróżnienia dla firm

W marcu br. po raz pierwszy przyznane zostały nagrody Mistrzowie Biznesu. Na liście tegorocznych laureatów znaleźli się szefowie ośmiu firm i instytucji, które w 2016 roku w okazały się najlepsze w prowadzeniu biznesu w kluczowych kategoriach. O tym, kto otrzymał nagrodę zdecydowała Kapituła.
O autorze
1 min czytania 2017-03-30

Tytuł Mistrza Biznesu do każdego z laureatów trafia na rok. Jako jedno z niewielu na polskim rynku wyróżnień przyznawanych organizacjom, nie poszczególnym managerom jest wyrazem uznania dla wysiłku całego zespołu. W 2016 roku Kapituła Nagrody Mistrz Biznesu, którą stworzyli doświadczeni managerowie i autorytety wybrała najlepszych w 8 ważnych z punktu widzenia prowadzenia biznesu kategoriach. W jej skład weszli doświadczeni managerowie i autorytety biznesowe m.in. Michał Kobosko, Ewa Sowińska, Robert Krool czy Daniel Kubach. Zdecydowali oni, że na tytuł Mistrza Biznesu 2016 zasłużyły następujące firmy: Alior Bank (kategoria bankowość), firma Astromal (kategoria produkcja), Towarzystwo Ubezpieczeń Europa (kategoria ubezpieczenia), FM Logistic Polska (kategoria logistyka), Jobman Group (kategoria usługi dla biznesu), MediaMarkt Saturn Polska (kategoria sieć sprzedaży) i Provident Polska (kategoria finanse). Ostatnia kategoria konkursową jest edukacja i w niej Kapituła nagrodziła program studiów MBA Politechniki Gdańskiej na Wydziale Zarzadzania i Ekonomii.

Ideą, która przyświeca członkom Kapituły Nagrody przyznawanej w imieniu magazynu Businessman jest dbanie o tworzenie wysokich standardów biznesowych w Polsce i propagowanie przedsiębiorczości rozumianej jako wysiłek całego zespołu.

Statuetki zostały wręczone podczas kameralnej uroczystości zorganizowanej w Narvil Conference & Spa w Serocku pod Warszawą. Autorką statuetki Mistrza Biznesu jest Agnieszka Szyfter, współczesna artystka malarka, ilustratorka i grafik. Jej prace znajdują̨ się̨ w prestiżowych kolekcjach, m.in. w zbiorach Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku: The Williamsburg Art & Historic Center, a także w kolekcji The Wickenheiser Paradise Lost Contemporary Art.

Wyróżnienia przyznawane będą cyklicznie co roku tym firmom, które w ciągu całego roku wykażą się mistrzostwem w prowadzeniu biznesu.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Magazyn Businessman

Jest najstarszym polskim magazynem dla małego i średniego biznesu istniejącym od 2007 roku. Pismo ma zasięg ogólnopolski i dostępne jest również w wersji mobilnej na iOS i Android.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się