Mohito Cares – nowa, przyjazna środowisku kolekcja marki

Mohito Cares – nowa, przyjazna środowisku kolekcja marki
Marka Mohito zaprezentowała swoją nową, ekologiczną kolekcję, stworzoną z recyklingowanych materiałów. Za każdą sprzedaną sztukę odzieży, brand zasadzi drzewo w imieniu swoich klientów.
O autorze
1 min czytania 2019-04-08

Marka Mohito stawia na ekologię i naturalne surowce. Do sprzedaży trafiła właśnie pierwsza kolekcja przyjazna środowisku – Mohito Cares. W ten sposób brand dołącza do grona tych, dla których dbałość o środowisko ma znaczenie i w swoich działaniach chcą łączyć modę z ekologią.

Ubrania z metką Mohito Cares zostały wykonane z recyklingowalnych materiałów, posiadających certyfikaty LENZING, ECOvero oraz Tencel. W kolekcji, oprócz bluzek i koszulek, znajdziemy też sukienki, spodnie i szorty oraz koszule i kombinezon w naturalnych kolorach ziemi, beżach, odcieniach bieli i brązu czy żółtego.

Kolekcja Mohito Cares dostępna jest w wybranych salonach Mohito oraz na Mohito.com.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

PS

H&M zaprezentowało swoją nową ekologiczną kolekcję Conscious Exclusive – ubrania oraz akcesoria wykonane są materiałów pochodzenia roślinnego.

PS2

Najnowsza kolekcja Re.Design marki Reserved też stworzona jest z przyjaznych środowisku materiałów – bawełny organicznej, tencelu i cupro, czyli tzw. „wegańskiego jedwabiu”.

PS3

Polska projektanta Róża Rutkowska stworzyła alternatywę dla plastikowych opakowań – tkaninę z grzyba kombucha, w którą można pakować żywność, tym samym przedłużając jej termin ważności.