Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

mojeIKP – polski rząd sfinansował aplikację na smartfona, dzięki której umówisz się na szczepienie

mojeIKP – polski rząd sfinansował aplikację na smartfona, dzięki której umówisz się na szczepienie
Pierwsi użytkownicy zastanawiają się, czy faktycznie kolejna rządowa aplikacja jest nam aktualnie potrzebna. Dla wielu osób mojeIKP może być jednak naprawdę przydatnym narzędziem.
O autorze
1 min czytania 2021-05-11

Minister zdrowia poinformował o nowej rządowej aplikacji mojeIKP. Do czego ma służyć mobilna wersja Internetowego Konta Pacjenta? Aplikacja ma zapewniać dużo szybsze i wygodniejsze logowanie się do systemu IKP, ale po uruchomieniu nie dane ona zbyt wielu możliwości. Na razie w narzędziu dostępne są tylko dwie opcje – szybkie wyszukiwanie i przeglądanie wydanych e-recept i e-skierowań, a także dostęp do ulotek i dawkowania przepisanych leków. Na razie jednak najważniejszą i najbardziej pożądaną funkcją nowej aplikacji jest możliwość umówienia się na konkretny termin szczepienia przeciwko COVID-19 bezpośrednio z aplikacji.  

Wśród pierwszych użytkowników mojeIKP pojawiają się głosy, że specjalnie stworzona aplikacja mogłaby być zastąpiona przez dodatkowe zakładki w dotychczasowych programach typu mObywatel, z którego korzysta coraz więcej Polaków, a sam program stale się rozwija (od niedawna dostępne jest nim cyfrowe prawo jazdy i świadectwo szczepienia na COVID-19).

Jednak być może mojeIKP ma odciążyć funkcje mObywatela, a w nowej aplikacji wkrótce pojawi się znacznie więcej opcji, które np. pozwolą na umówienie się na wizytę u lekarza, sprawdzenie kalendarza wizyt czy skorzystania z listy placówek NFZ, co zdecydowanie ułatwiłoby skorzystania z usługi konkretnego specjalisty.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Z aplikacji mogą już korzystać posiadanie smarfonów z iOS (można pobrać z App Store pod tym linkiem), natomiast wersja na Androida ma pojawić się na dniach.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się