More Bananas dla Love Catering

More Bananas od marca 2021 obsługuje w digitalu krakowską spółkę Love Catering, tworząca nową jakość w segmencie cateringu dietetycznego.
O autorze
1 min czytania 2021-04-07

Publikowane treści mają przybliżać ofertę indywidualnych diet pudełkowych, kształtować zdrowe nawyki żywieniowe i zachęcać do sięgnięcia po odpowiednio zbilansowane jedzenie, bogate w wartości odżywcze.

Love Catering kreuje zupełnie nową jakość w segmencie cateringu premium, kierując swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów. Założyciele marki określają swoje produkty, jako dające więcej energii, odporności, dopasowania do trybu życia i czasu na przyjemności. Menu jest różnorodne, ciekawe, dopracowane, jakościowe i przygotowywane przez Szefa Kuchni, który doświadczenie zdobywał w restauracjach nagradzanych gwiazdkami Michelin. W ofercie dostępne są diety Balance, Sport, Slim Fit i Low Carb. Dobór potraw można skonsultować z dietetykiem, aby dopasować wariant posiłków i liczbę kalorii do trybu życia i celu, jaki chcemy osiągnąć, dzięki indywidualnie zaplanowanemu cateringowi.

Love Catering zdecydował się na współpracę z More Bananas po przedstawieniu oferty zgodnej ze strategią rozwoju marki. Za działania w social media po stronie agencji odpowiadają: Wojtek Żywolt (social media specialist), za Google Ads Zuzanna Frydel (junior performance specialist), ze wsparciem graficznym Pauliny Janowiec (graphic designer).

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj