Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza na poszukiwanie obrazów z teledysku Katarzyny Nosowskiej

Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza na poszukiwanie obrazów z teledysku Katarzyny Nosowskiej
Sztuka i popkultura nieustannie się przenikają. Muzeum Narodowe w Warszawie postanowiło wykorzystać ten fakt i stworzyło nietypowe wydarzenie, podczas którego poszukiwane będą obrazy pojawiające się w teledysku do utworu „Nagasaki” Katarzyny Nosowskiej.
O autorze
1 min czytania 2018-09-21

Dzieła sztuki bardzo często pojawiają się w popkulturze – w filmach, serialach lub teledyskach. Dwa te obszary nieustannie się przenikają. Przykładem tego jest chociażby teledysk Katarzyny Nosowskiej „Nagasaki”, w którym dzieła sztuki z Muzeum Narodowego w Warszawie zostały ożywione.

W związku z tym MNW stworzyło nietypowe wydarzenie – wspólne poszukiwanie obrazów pojawiających się w teledysku Katarzyny Nosowskiej.

Poszukiwanie dzieł sztuki w MNW odbędzie się 21.09.2018 roku, w godzinach 18:00-19:00. Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie.

PS

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Podobne wydarzenie zorganizował paryski Luwr. Klip do piosenki „Apeshit” Beyonce i Jaya Z został nakręcony wśród najpopularniejszych dzieł sztuki znajdujących się w słynnym muzeum. W związku z tym władze Luwru przez całe lato w 2018 roku organizowało specjalne oprowadzania śladami piosenkarzy.

PS2

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Pozostając w temacie marketingu kultury, osoby zajmujące się zawodowo promocją kultury i sztuki opowiadają o tym, jakie metody marketingowe są według nich najskuteczniejsze w promocji działań kulturalnych.

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się