Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Polityka korzystania z GenAI dla agencji i marek [Q&A]

Jakie są najważniejsze aspekty polityki korzystania z narzędzi Gen AI przez agencje i marki? W jaki sposób agencje mogą zapewnić etyczne wykorzystanie Gen AI w swoich kampaniach?

SPRAWDZAM

Najlepszy ever posiłek solo – Melts – nowa propozycja od Pizza Hut!

Tej jesieni w restauracjach Pizza Hut pojawiła się wyjątkowa nowość – chrupiące i serowe Melts. To innowacyjna kategoria produktowa dedykowana dla jednej osoby. Będzie to z pewnością interesująca informacja dla fanów marki.
O autorze
1 min czytania 2023-10-16

Fot. Materiały prasowe Great Minds

Zwłaszcza tych, którzy lubią cieszyć się posiłkiem w towarzystwie o zróżnicowanych gustach. Bo teraz, bez względu na preferencje kulinarne, każdy będzie mógł zamówić coś wyłącznie dla siebie!

Najlepszy ever posiłek solo

Pizza Hut, znana i ceniona marka pizzerii, stawia na innowacje i stale podąża za najnowszymi trendami kulinarnymi. Tym razem przedstawia swoim Gościom wyjątkowy produkt – Melts. Czegoś takiego w restauracjach marki jeszcze nie było! To zupełnie nowe danie, które z założenia jest idealnej wielkości porcją dla jednej osoby.

W Pizza Hut wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, tak aby nasza oferta jak najlepiej zaspokajała potrzeby konsumenckie w naszych grupach docelowych. Melts to nowe danie zaprojektowane jako indywidualny posiłek, który dodatkowo można poszerzyć o zestaw. Bo każdy czasami potrzebuje mieć na talerzu coś wyłącznie dla siebie. Pizza Hut jest znana z wprowadzania na rynek nowości w swoich kategoriach, a super serowy i chrupiący Melts to tego najlepszy dowód. – mówi Ewelina Moskal, Brand Calendar, Pricing & Revenue Manager w Pizza Hut.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Melts to po prostu najlepszy ever posiłek solo – chrupiący z zewnątrz i po brzegi wypełniony serem. Idealny do dipowania – z przyjaciółmi, rodziną, a także gdy masz ochotę na pyszny posiłek sam na sam ze sobą.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

Fot. Materiały prasowe Great Minds

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Melts w 4 smakach

Każde Melts to ciągnący się i pyszny ser mozzarella oraz posypka z ziół prowansalskich i sera corregio. Do wyboru dostępne są 4 wersje, po to, aby każdy mógł wybrać smak, który mu odpowiada:

  • Melts Pepperoni – dla fanów klasyki – pepperoni i sosu pomidorowego,
  • Melts Kurczak BBQ – perfekcyjny dla miłośników grillowanego kurczaka z sosem BBQ i czerwoną cebulą,
  • Melts Kurczak Orientalny – to orientalne doznania z kurczakiem kebab, czerwoną cebulą isosem czosnkowym,
  • Melts Vege – propozycja wegetariańska z zieloną papryką, cebulą oraz serami cheddar i gouda, a także pysznym, roślinnym falafelem i dodatkiem sosu czosnkowego.

Dodatkowo Melts zawsze serwowany jest z dipem, do wyboru: czosnkowy, BBQ lub pomidorowy. Wybierz według własnych upodobań, aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowy smak Melts. Ale to nie koniec! Możesz także skomponować własny zestaw, dobierając do swojego posiłku wybraną przystawkę oraz napój.

Nowa oferta dostępna jest w restauracji na miejscu, na wynos oraz w opcji z dowozem.

Odwiedź Pizza Hut w swoim mieście i wybierz ulubiony smak Melts – taki jak lubisz wyłącznie Ty!