Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

NEO24.PL wprowadza odroczoną formę płatności FerBuy

NEO24.PL największy sklep internetowy wprowadza innowacyjny system płatności, rzucając rynkowi kolejne wyzwanie. Kup teraz, zapłać później! – pod takim hasłem 10 października ruszyła wyjątkowa możliwość odroczonych płatności dzięki systemowi FerBuy.
O autorze
2 min czytania 2014-10-13

System ten pozwala na zapłatę do 14 dni od otrzymania zakupionego towaru lub umożliwia rozłożenie płatności na raty. Od teraz robiąc zakupy przez internet, Klienci NEO24.PL będą mogli w pełni zadecydować o nabyciu wybranego towaru dopiero po jego otrzymaniu. „Jedną z głównych barier powstrzymującą internautów przed zakupami w internecie jest brak możliwości zobaczenia produktu przed dokonaniem płatności. Chcemy aby zakupy dokonywane w NEO24.PL były nie tylko szybkie i bezpieczne, ale przede wszystkim komfortowe. Teraz dzięki systemowi płatności FerBuy, nasi Klienci będą mieli szansę zapoznania się z produktem zanim za niego zapłacą – tak jak to dotychczas było możliwe jedynie przy zakupach w sieciach sklepów naziemnych” – mówi Tomasz Kabarowski, Prezes Zarządu NEO24.PL.

Jak to działa?

Na stronie internetowej NEO24.PL wystarczy dokonać zamówienia na wybrany produkt o maksymalnej wartości 1200 zł, a następnie wybrać opcję odroczonej płatności z FerBuy. Koszt usługi odroczonej płatności wynosi 10 zł (po okresie promocyjnym opłata ta może ulec zmianie). Po wypełnieniu wniosku zawierającego pesel i numer telefonu, w przeciągu 30 sekund Klient otrzymuje decyzję o możliwości skorzystania z systemu, a więc znacznie szybciej niż w przypadku wniosków o kredyty ratalne. W dalszej kolejności już tylko oczekuje na towar, za który może zapłacić w przeciągu 14 dni od momentu jego dostarczenia lub w ciągu 14 dni wpłacić minimalna kwotę w wysokości 30% wartości faktury, aby resztę opłacić później w ratach.

Korzyści zakupów z FerBuy

Innowacyjny system płatności FerBuy to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i komfort. Pozwala kupującym w NEO24.PL nie tylko na płatność całości faktury po 14 dniach od zrobienia zakupu, czy rozłożenie tej płatności na raty, ale także nie wymaga korzystania z kart kredytowych – podczas rejestracji należy podać jedynie numer telefonu i pesel.

Jeśli w danej chwili Klient nie posiada na koncie wystarczających środków, może mimo to dokonać zakupów, za które zapłaci w późniejszym terminie. Podobnie w przypadku kiedy Klient nie jest w stu procentach przekonany co do wybranego produktu. Teraz może go zamówić, a następnie otrzymać i zobaczyć, bez dokonywania wcześniejszej transakcji.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

„Po uruchomieniu usługi NEOEXPRESS, która gwarantowała klientom dostarczenie zakupów tego samego dnia – a więc szybkość dostawy, czy wprowadzeniu wyjątkowej promocji zakupów ratalnych przez internet z ratą -1 proc. bez ponoszenia kosztów kredytu, teraz stawiamy na całkowity komfort jaki Klienci dotychczas mieli jedynie podczas dokonywania zakupów w sieciach sklepów naziemnych. Dajemy możliwość otrzymania i bliższego zapoznania się z produktem, zanim Klient za niego zapłaci. Zgodnie z naszą strategią, cały czas wychodzimy naprzeciw potrzebom konsumentów. Odroczone płatności to kolejny krok, który pozwoli nam poszerzyć zasięg i zachęci do dokonywania zakupów w sieci – mówi Tomasz Kabarowski, Prezes Zarządu NEO24.PL.

Słuchaj podcastu NowyMarketing