NFON AG powierza Clue PR obsługę w regionie CEE

Agencja Clue PR wygrała przetarg na hub komunikacyjny dla NFON AG, europejskiego dostawcy głosowej komunikacji biznesowej w chmurze. Agencja odpowiada za komunikację korporacyjną w Polsce, Chorwacji i Słowenii, w tym za prowadzenie biura prasowego, relacje z mediami i wsparcie organizacji eventów.
O autorze
1 min czytania 2021-10-07

NFON AG, z siedzibą w Monachium, jest europejskim dostawcą komunikacji głosowej w chmurze dla biznesu. Ta notowana na giełdzie (Frankfurt Stock Exchange, Prime Standard) firma posiada ponad 2700 partnerów w 15 krajach europejskich, a siedem oddziałów obsługuje ponad 40 000 klientów biznesowych. Cloudya, podstawowy produkt NFON, jest platformą wspierającą sprawną, niezależną i niezawodną komunikację biznesową dla firm ze wszystkich branż, niezależnie od ich rozmiaru. Inne rozwiązania premium i branżowe, takie jak UCaaS, CCaaS, a w przyszłości iPaaS, uzupełniają portfolio firmy w zakresie komunikacji w chmurze. Dzięki intuicyjnym rozwiązaniom komunikacyjnym NFON staje się zaufanym przewodnikiem dla firm w dziedzinie przyszłości komunikacji biznesowej.

Clue PR to jedna z najszybciej rozwijających się agencji public relations w Polsce, specjalizująca się w komunikacji korporacyjnej i produktowej dla firm z sektora technologicznego, finansowego, e-commerce, logistycznego i przemysłowego. Agencja działa na kilku rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, m.in. na Węgrzech, w Czechach i Grecji. Clue PR należy do ZFPR, IAB i międzynarodowej sieci Tribe Global, zrzeszającej firmy z Europy, Ameryki Północnej i Łacińskiej, Azji i Afryki.