Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Nie zdążyłeś zarejestrować swojej karty? Możesz jeszcze odzyskać swój numer

Blokada niezarejestrowanych kart prepaid stała się faktem. Wszyscy, którzy nie potwierdzili swoich danych u operatora, stracili możliwość wykonywania i odbierania połączeń. Co zrobić w takiej sytuacji?
O autorze
1 min czytania 2017-02-03

Istnieje jeszcze szansa, by zachować niezarejestrowany numer. Przede wszystkim działa zasada: im szybciej, tym lepiej. Każdy dzień blokady, liczony jest bowiem jak normalny dzień ważności konta. Oto jak prezentuje się sytuacja od momentu zablokowania karty.

Blokada telefonów 2 lutego

2 lutego wszyscy operatorzy zostali zobowiązani ustawą antyterrorystyczną, do zawieszenia usług telekomunikacyjnych na niezarejestrowanych numerach. Oznacza to, że każdy użytkownik niezarejestrowanej karty prepaid nie może wykonywać i odbierać połączeń, odbierać i wysyłać SMS-ów i MMS-ów, a także korzystać z Internetu.

Co z wykupionymi pakietami?

– Jeśli do 2 lutego mieliśmy aktywne pakiety lub środki na koncie, ale nie zdążyliśmy zarejestrować karty, to wraz z zawieszeniem usług na karcie SIM, pakiety i środki zostają zablokowane – mówi Bartek Grabowski, Head of New Business w Mobile Vikings – Pomimo tego, że nasza karta jest nieaktywna, ich ważność na koncie upływa. Zatem jeśli zdążymy zarejestrować numer przed upływem ważności pakietów, będziemy mogli je odblokować i z nich korzystać. Z kolei środki na koncie będą na nim standardowo 365 dni od naszego ostatniego doładowania. Jednak tak jak w przypadku pakietów – nie możemy z nich korzystać tak długo, jak długo nie zarejestrujemy karty.

Ile czasu zostało na rejestrację?

Termin, do którego można zarejestrować swój numer jest indywidualny dla każdego klienta i zależy od ważności jego konta. W przypadku, gdy konto ważne jest do września 2017 roku, mamy jeszcze ponad pół roku na aktywację numeru. Co istotne, dopiero po rejestracji i doładowaniu konta, będziemy mogli korzystać z telefonu tak, jak do tej pory.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Gdzie i jak zarejestrować swój numer?

Operatorzy posiadający w swojej ofercie usługę prepaid, chcąc ułatwić swoim użytkownikom rejestrację numeru, uruchomili kilka różnych możliwości weryfikacji danych osobowych. W Mobile Vikings numer można zarejestrować na 3 sposoby: w punkcie sprzedaży sieci Play – partnera Vikingów, w siedzibie Mobile Vikings we Wrocławiu lub poprzez zamówienie kuriera, który zweryfikuje dane na podstawie okazanego dowodu osobistego. Szczegóły dotyczące rejestracji pod adresem.

W Mobile Vikings obecnie trwają intensywne prace, by kanałów do rejestracji numerów było jak najwięcej i były wygodne dla Vikingów. W niedalekiej w przyszłości operator zamierza wprowadzić dodatkowe sposoby rejestracji numerów.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się