Niestandardowy projekt contentowy EOS i TVN Style

Marka kosmetyczna EOS rozpoczyna swój pierwszy niestandardowy projekt contentowy z TVN Style. Program „Stylowy projekt” pojawi się w jesiennej ramówce stacji.
O autorze
1 min czytania 2019-09-02

„Stylowy projekt” to nowy format TVN Style, w którym uczestnicy będą rywalizować o tytuł najlepszego stylisty. W programie biorą udział zarówno doświadczeni pasjonaci mody, jak i ci u progu swojej modowej przygody. W każdym z 8 odcinków będą brać udział w różnych konkurencjach tematycznych, które sprawdzą ich kreatywność, zdolności artystyczne oraz znajomość branży fashion.

EOS ze swoimi produktami obecny jest w strefie beauty, gdzie styliści dokonują metamorfoz. Krok po kroku pokazują wielorakie zastosowanie balsamów do ust EOS, także jako bazę pod pomadki czy błyszczyki. Contentowa obecność marki ma na celu zwiększenie jej rozpoznawalności oraz zaprezentowanie szerokiego range’u produktów i możliwości ich wykorzystania. Pierwszy odcinek został wyemitowany 31 sierpnia BR.

Wspólne działania marki EOS i stacji TVN Style powstały z inicjatywy domu mediowego PHD, który pracuje dla EOS od 2017 roku.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj