Nike wprowadza buty Adapt Huarache, które będą reagowały na komendy głosowe

Nike wprowadza buty Adapt Huarache, które będą reagowały na komendy głosowe
13 września br. na rynek wejdą nowe buty marki Nike, które nie tylko będą same się wiązały, ale także będą reagowały na komendy głosowe Siri i Apple Watch.
O autorze
1 min czytania 2019-09-03

Model Nike Huarache trafił na rynek w 1991 roku. Po kilkunastu latach obuwie zostało udoskonalone i wprowadzone w odświeżonej wersji w formie Adapt BB. Buty te wyposażone były w system samowiązania i łączyły się z iPhonem, co pozwalało na zdalne konfigurowanie systemu wiązań FitAdapt do preferencji danego właściciela.

Teraz marka Nike wprowadza nowe Huarache, lecz w nieco bogatszej wersji. Oprócz samowiązania i rozwiązywania sznurowadeł, model ten bowiem pozwala na bardziej osobiste preferencje w różnych środowiskach i sytuacjach. Oznacza to, że Adapt Huarache posiadają różne ustawienia dla optymalnego dopasowania obuwia do różnych kształtów stóp i aktywności m.in. za pomocą określonej diody LED na podeszwie. 

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Buty połączone są także ze specjalną aplikacją, sterowaną przez przez Apple Watch i Siri, która pozwala na dokładne dopasowanie obuwia. 

Na tę chwilę nieznana jest cena obuwia. 

Słuchaj podcastu NowyMarketing

PS

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

W listopadzie 2018 roku w Nowym Jorku otwarto House of Innovation 000 – niezwykły sklep Nike, w którym modele butów na półkach są na bieżąco aktualizowane na podstawie danych o zapotrzebowaniu na konkretne modele i o aktualnych trendach sprzedaży. Co więcej, dzięki specjalnej aplikacji za wszystko zapłacimy tam jednym kliknięciem na smartfonie.

PS2

Już teraz nie trzeba wychodzić kilka razy z przymierzalni po inny rozmiar ubrania czy pasujący dodatek. W salonie Nike w Galerii Wroclavia możemy znaleźć interaktywne lustro, które pozwala wchodzić w interakcje z klientami.