Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Hashtagi i zakupy: Jak social media rewolucjonizują e-commerce [WEBINAR]

Dowiedz się, jakie narzędzia pomogą Ci w rozwinięciu strategii sprzedażowej – od tworzenia contentu, aż po moderację – i jakie procesy można zautomatyzować.

WEŹ UDZIAŁ

Nominacja do nagrody Pentawards 2022 w kategorii Sustainable Design dla Dragon Rouge

O autorze
1 min czytania 2022-06-01

Pentawards to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w dziedzinie projektowania opakowań na świecie; w trakcie 16 lat konkursu jurorzy ocenili prace pochodzące z ponad 64 krajów, liczone w dziesiątkach tysięcy. Od dwóch lat, w zmienionej formule, funkcjonuje kategoria Sustainable Design, do której zarówno projektanci, jak i producenci przykładają szczególną wagę.

W zeszłym roku Dragon Rouge uzyskał w Pentawards dwie nagrody, w tym jedną z obszaru Sustainable Design (Inna Bajka). Ten rok przyniósł kolejną nominację w tej istotnej kategorii.

– Trzymamy teraz kciuki za werdykt jury w 2022, ale przede wszystkim pracujemy każdego dnia z klientami, by wprowadzać rozwiązania korzystne dla środowiska. To jeden z tematów, w którym nasza branża może mieć realny wpływ na to, w jakim świecie żyjemy, w jakim świecie będą żyły nasze dzieci. To tak nawiązując do 1 czerwca i prezentu, jaki możemy im przekazać – mówi przedstawiciel agencji.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj