Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Nowa aplikacja mobilna od Tribal DDB dla Unilevera

Agencja Tribal DDB Warszawa przygotowała we współpracy z Unileverem darmową aplikację dla miłośników domowych wypieków – „Baking with Stork”. Aplikacja jest wyposażona w wiele funkcji ułatwiających konsumentom przygotowanie wyjątkowych deserów na każdą okazję.
O autorze
0 min czytania 2015-01-12

„Baking with Stork” to bogaty zbiór przepisów na ciasta podzielony według kategorii takich jak biszkopty, tarty, muffiny, brownie i wiele innych. Każdy przepis jest opatrzony atrakcyjnymi zdjęciami, informacjami o poziomie trudności i czasie przygotowania oraz listą składników.

Aplikacja jest kompatybilna z urządzeniami działającymi w systemie iOS i jest dostępna w języku angielskim – została pierwotnie przygotowana na rynek RPA. Można ją pobrać bezpośrednio przez AppStore pod adresem. W przygotowaniu jest wersja Android, której premiera jest planowana na pierwszy kwartał 2015.

Obecnie Tribal DDB Warszawa odpowiada za rozwój stron produktowych margaryn Unilever w Czechach, Grecji, Hiszpanii, Niemczech, RPA, Rumunii, Słowenii, Wielkiej Brytanii oraz na Węgrzech i Słowacji.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj