Nowa komunikacja marki Bonduelle na 25-lecie firmy w Polsce, kampania rusza w marcu w TV

Bonduelle to światowy lider w produkcji warzyw. Od 160 lat na świecie i już od 25 lat w Polsce dostarcza na rynek warzywa najwyższej jakości. Markowy lider warzyw w puszkach w Polsce, z sukcesem rozwija także sprzedaż warzyw mrożonych, uprawianych i produkowanych w fabryce na Kujawach.
O autorze
1 min czytania 2017-03-23

Na  25 lecie firmy w Polsce marka przygotowała nową komunikację reklamową wspierającą  przede wszystkim Bonduelle Kukurydzę złocistą, która jest słodka i chrupka z natury. Segment kukurydzy w Polsce to blisko 50% sprzedaży kategorii i Bonduelle od lat jest markowym liderem tego segmentu. Lepsze życie jest pełne warzyw,  dlatego w spocie reklamowym pojawia się informacja promująca także szeroką gamę produktów – mixów kukurydzy, szczególnie polecając kukurydzę z chili i z czerwoną fasolą, produkty o wysokiej dynamice sprzedaży.

„Rozwijając kategorię warzyw w Polsce od 25 lat,  poprzez  intensywne działania promocyjno reklamowe Bonduelle Polska promuje  zdrowy styl życia oraz jedzenie warzyw dla zdrowia i przyjemności” – wskazuje Anna Telakowiec, Dyrektor Marketingu.

Już od 20 marca 2017 spot Bonduelle będzie obecny na ekranach telewizorów konsumentów w kluczowym okresie sprzedaży warzyw w puszce. Reklamę  zobaczy blisko 16 mln osób w głównych stacjach telewizyjnych TVP1, TVP2, TVN i stacjach tematycznych.

Za kreację reklamy odpowiada agencja reklamowa Red 8 Advertising – wieloletni partner realizujący strategię komunikacji marki w Polsce. Za zakup mediów odpowiada agencja Vizeum.

LinkedIn logo
Na LinkedInie obserwuje nas ponad 97 tys. osób. Jesteś tam z nami?
Obserwuj